W sobotę idź na mecz i pomóż Klaudii

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jutro w Orlen Arenie mistrzostwa Europy w siatkówce. Wówczas rozpoczyna się także zbiórka pieniędzy na leczenie Klaudii Kamińskiej – chorej dziewczynki z Płocka.

Zbiórka rozpocznie się 28 czerwca o godz. 19.30, a więc w przerwie pomiędzy meczami siatkarzy. W trakcie briefingu prasowego od cioci i brata Kaludii dowiemy się o kolejnych miejscach i terminach zbiórek. Płoccy wolontariusze w czasie imprezy będą zbierać datki do puszek.

Jak piszą organizatorzy akcji, Klaudia jest rezolutną i ciekawą świata dziewczynką. Lubi Wally’ego, bohatera animowanego serialu o zaradnym pajączku. Uwielbia pluszaki, a wśród nich swojego ukochanego pluszowego pieska. Dziewczynka ma 3 lata. Choruje na nowotwór złośliwy – neuroblastoma IV stopnia z przerzutami do kości i szpiku kostnego.

Jedyną szansą na wyzdrowienie Klaudii jest bardzo kosztowne leczenie we włoskiej klinice Gaslini w Genui. Przewidywany koszt leczenia to aż 160 tys. euro, co przekracza możliwości finansowe rodziny. Dlatego rodzice dziewczynki proszą Państwa o pomoc w zbiórce funduszy, które pokryją koszty leczenia Klaudii.

Wpłaty można kierować na konto:
Fundacja Dzieciom
„Zdążyć Pomocą”
ul. Łomiańska 5
01-685 Warszawa
Bank BPH S.A. Oddział w Warszawie
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Z dopiskiem „24641 Kamińska Klaudia – darowizna i pomoc na ochronę zdrowia”.

plakat2

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji