REKLAMA

W sobotę idź na mecz i pomóż Klaudii

REKLAMA

Jutro w Orlen Arenie mistrzostwa Europy w siatkówce. Wówczas rozpoczyna się także zbiórka pieniędzy na leczenie Klaudii Kamińskiej – chorej dziewczynki z Płocka.

Zbiórka rozpocznie się 28 czerwca o godz. 19.30, a więc w przerwie pomiędzy meczami siatkarzy. W trakcie briefingu prasowego od cioci i brata Kaludii dowiemy się o kolejnych miejscach i terminach zbiórek. Płoccy wolontariusze w czasie imprezy będą zbierać datki do puszek.

Jak piszą organizatorzy akcji, Klaudia jest rezolutną i ciekawą świata dziewczynką. Lubi Wally’ego, bohatera animowanego serialu o zaradnym pajączku. Uwielbia pluszaki, a wśród nich swojego ukochanego pluszowego pieska. Dziewczynka ma 3 lata. Choruje na nowotwór złośliwy – neuroblastoma IV stopnia z przerzutami do kości i szpiku kostnego.

Jedyną szansą na wyzdrowienie Klaudii jest bardzo kosztowne leczenie we włoskiej klinice Gaslini w Genui. Przewidywany koszt leczenia to aż 160 tys. euro, co przekracza możliwości finansowe rodziny. Dlatego rodzice dziewczynki proszą Państwa o pomoc w zbiórce funduszy, które pokryją koszty leczenia Klaudii.Wpłaty można kierować na konto:
Fundacja Dzieciom
„Zdążyć Pomocą”
ul. Łomiańska 5
01-685 Warszawa
Bank BPH S.A. Oddział w Warszawie
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Z dopiskiem „24641 Kamińska Klaudia – darowizna i pomoc na ochronę zdrowia”.

plakat2

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU