W Płocku wystąpi Bad Boys Blue, Boney M, Stachursky…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W trzeci weekend sierpnia płocki amfiteatr przemieni się w scenę disco. 15 i 16 sierpnia wystąpią tam największe gwiazdy polskiej i światowej muzyki tanecznej. Zobaczymy m.in. zespół Weekend, Classic, Akcent, Jacka Stachurskiego, Paulę oraz artystów zagranicznych – w tym Bad Boys Blue, Fun Factory i Boney M.

Impreza “Disco pod gwiazdami” rozpocznie się w piątek, 15 sierpnia, punktualnie o godzinie 20. Wówczas na scenie w Płocku wystąpią główne gwiazdy festiwalu. Przed naszą publicznością repertuar przypomną takie zespoły jak Bad Boys Blue, Fun Factory, Francesco Napoli, Turbo B of SNAP, Boney M oraz Mario Bischin. Na zakończenie wieczoru na scenie pojawią się ze swymi szlagierami Czerwone gitary oraz zespół Weekend.

Drugiego dnia na festiwalowej scenie wystąpią znani polscy artyści, a więc zespoły Boys, Akcent i Classic. Największe przeboje zaprezentują także Jacek Stachursky i Paula, a wieczór zakończą występy LOKI, WET Fingers i Formacji Nieżywych Schabuff. Usłyszymy znane hity także w nowych, odmienionych aranżacjach. Jakich? To pozostaje jeszcze tajemnicą.

– Już dziś w imieniu organizatorów i muzyków zapraszam do płockiego amfiteatru – zachęcał Krzysztof Świętek, organizator Gali. – Muzyka taneczna bije rekordy popularności. Nieustannie zyskuje nowych fanów, także z młodego pokolenia. Jestem przekonany, że w Płocku pokażemy jak bawią się ludzie czujący i kochający taneczne rytmy.

Festiwal transmitować będzie na żywo telewizja Polsat.

Bilety na „Disco pod gwiazdami” można już kupić na Eventim oraz w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki. Jak zdradzili organizatorzy, ceny biletów jednodniowych zaczynają się od 60 złotych. W sprzedaży są także bilety za 90, 120 i 140 zł. Wejściówki dwudniowe można nabyć za 216 i 252 zł. Cena uzależniona jest od zajmowanego miejsca. Najdroższe są bilety najbliżej sceny.

Podziel się:

2 komentarze

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji