REKLAMA

Jak majówka, to tylko na Plaży Patelnia!

REKLAMA

Zbliża się długi weekend majowy, który w tym roku będzie faktycznie długi, ponieważ potrwa od środy, 1 maja, aż do niedzieli, 5 maja. A na dobre jego rozpoczęcie Plaża Patelnia w Grabinie zaprasza na świetną imprezę z gwiazdami najbardziej rozrywkowej muzyki w Polsce!

Już 1 maja Wielka Majówka na Plaży Patelnia. Zgodnie z prognozą pogody, tego dnia ma być słońce i 20 st. Celsjusza, więc dobra zabawa gwarantowana!

PowiązaneTematy

A zadbają o to trzy gwiazdy muzyki rozrywkowej, które wystąpią na letniej scenie w Grabinie: Miły Pan, TOP GIRLS oraz Łobuzy.

Ale koncerty to nie wszystko! Imprezę jak zawsze co roku nakręcą również: Dj Gie, Dj Cream oraz Demon. Zdjęcia z imprezy wykona Rado Photo, a w barach Plaży Patelnia spotkacie niezawodny skład barmanek i barmanów.

Do tego dołóżcie Strefę VIP, piaszczystą plażę i najlepszy letni klimat, a przekonacie się, że to najlepszy sposób na spędzenie tego dnia!Jeszcze do wtorku, 30 kwietnia (lub do wyczerpania puli) bilety są dostępne w cenie 25 zł, natomiast później – w cenie 30 zł. Kupić można je już teraz na biletomat.pl oraz w dniu wydarzenia, 1 maja, w kasie imprezy.

 

 

artykuł promowany

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU