REKLAMA

Kolarze przejadą przez Płock. Będą utrudnienia

REKLAMA

W najbliższy poniedziałek przez nasze miasto przejedzie najsłynniejszy maraton kolarski – Tour de Pologne. Na drogach powiatu płockiego zostanie rozegrana część II etapu wyścigu, co spowoduje utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 62 i drodze wojewódzkiej nr 575.

Tegoroczny Tour de Pologne startuje w Toruniu, na terenie województwa mazowieckiego kolarze powinni pojawić się około godziny 13. – Kolumna wjedzie drogą krajową nr 62 w miejscowości Nowa Wieś i będzie przemieszczać się tą drogą do Płocka – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy policji. – Wjazd kolumny do Płocka planowany jest na godz. 13.10, trasa wyścigu będzie przebiegała ulicami: Popłacińska – Portowa – rondo Lajourdie (skręt w prawo) – Kolejowa – Kościelna – Dobrzykowska – wyjaśnia rzecznik.

Z Płocka kolarze udadzą się do Dobrzykowa i dalej do Słubic. Przed godziną 14 kolumna wyścigu opuści nasz powiat w miejscowości Grzybów (gm. Słubice), kierując się w stronę Sochaczewa.Jak zapewnia rzecznik policji, o bezpieczeństwo na całej trasie przejazdu zadbają policjanci, strażnicy miejscy, druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej oraz wolontariusze urzędu miasta. Nie da się jednak uniknąć utrudnień, dlatego policja apeluje o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem i dbających o bezpieczeństwo. W trakcie przejazdu czasowo będzie wstrzymywany ruch na drogach, wcześniej policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą kierować na objazdy ruch ciężki.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU