REKLAMA

Wkrótce koncert Sylwii Grzeszczak w Płocku. Mamy zaproszenia!

REKLAMA

Już 10 maja w płockim amfiteatrze wystąpi Sylwia Grzeszczak – jedna z najbardziej popularnych i utalentowanych polskich wokalistek. Specjalnie dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie!

Sylwia Grzeszczak – TEN TOUR -10-lecie pracy artystycznej
10 maja 2019 godz. 19.30
Amfiteatr, ul. Rybaki
Informacje i bilety:

Mija właśnie 10 lat od wydania przez Sylwię Grzeszczak jej debiutanckiego albumu „Ona i On”. Z tej okazji wokalistka ruszyła w trasę koncertową pod tytułem „TEN”. Również w Płocku będzie można usłyszeć najpopularniejsze przeboje Sylwii w aranżacjach przygotowanych specjalnie na 10-lecie pracy artystycznej piosenkarki.

– TEN to spotkanie z Sylwią Grzeszczak jakie jeszcze nie znacie, ale jednego możecie być pewni – nie zabraknie ogromnego talentu, świetnego kontaktu z publicznością i piosenek, które nuci cała Polska! – zachęcają organizatorzy.Konkurs

Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na koncert w płockim amfiteatrze. Aby wziąć w nim udział, należy:

  1. Zadeklarować udział w wydarzeniu na Facebooku (kliknij w link, aby przejść do wydarzenia)
  2. Udostępnić publicznie post na swojej tablicy
  3. Napisać krótko na nasz KONTAKT dlaczego to właśnie Wy powinniście otrzymać podwójne zaproszenie.

Na Wasze uzasadnienia czekamy do północy 5 maja. Nie zapomnijcie podać prawdziwego i prawidłowego adresu e-mail oraz imienia – to niezbędne, abyśmy mogli poinformować o ewentualnej wygranej. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy dwa najciekawsze, których autorzy otrzymają podwójne zaproszenie i zasiądą podczas koncertu w pierwszym rzędzie!

Oświadczenie RODO
Każdy, kto prześle zgłoszenie do konkursu, wyraża jednocześnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie potrzebnym do realizacji konkursu, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. 
Administratorem danych jest Sentra Media Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku, ul. Dobrzyńska 36. Dane (adres e-mail oraz imię) wykorzystane będą wyłącznie w celu przekazania nagrody. Dane będą usunięte natychmiast po przekazaniu nagrody.
Na mocy RODO, uczestnikowi przysługuje prawo do cofnięcia zgody, sprostowania i usunięcia danych oraz złożenia skargi do organu nadzorczego.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU