REKLAMA

W Płocku będzie weekend pod znakiem sportowych emocji

REKLAMA

Kibiców Wisły Płock czeka weekend pełen sportowych emocji. W sobotę do rywalizacji staną szczypiorniści ORLEN Wisły Płock, a dzień później piłkarze Wisły Płock zagrają na Stadionie im. Kazimierza Górskiego z Wisłą Kraków.

Płoccy szczypiorniści podejmą Sandra SPA Pogoń Szczecin 30 października o godzinie 14 w ORLEN Arenie, w ramach 8. serii gier PGNiG Superligi. Dzień później, w niedzielę o godz. 12.30 na stadionie przy ul. Łukasiewicza 34 piłkarze zmierzą się z Wisłą Kraków w ramach 13. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy.

Bilety na mecz ORLEN Wisły Płock są dostępne w serwisie abilet oraz w sklepie stacjonarnym Dagna. Na godzinę przed rozpoczęciem spotkania, otwarte zostaną również kasy biletowe przy wejściu do hali.

– To z pewnością będzie niezapomniany weekend dla wszystkich sympatyków niebiesko-biało-niebieskich. Wspólnie zapełnijmy halę oraz stadion, żeby pokazać, jak kibicuje się w naszym mieście w jedyny taki weekend. Naprzód Nafciarze – zachęcają organizatorzy.Wejściówki na kolejne spotkanie Wisły Płock będzie można nabywać w obydwóch stacjonarnych punktach sprzedaży Wisła Płock FanShop w ORLEN Arenie i w Galerii Mazovia, a także przez Internet dedykowanej stronie Wisły Płock.

– Przypominamy, że w związku z trwającymi pracami modernizującymi na Stadionie im. Kazimierza Górskiego na domowe mecze Wisły Płock w sezonie 2021/2022 udostępnimy miejsca na trybunie zachodniej w sektorach SR, G, H oraz LH. Zgodnie z obowiązującymi przepisami w drodze wyjątku na trybunach może pojawić się 1 000 widzów – zaznacza Klub Wisły Płock.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU