REKLAMA

W płockiej galerii dowiecie się, jak adoptować psa. Możecie też pomóc w zbiórce

REKLAMA

Galeria Wisła w Płocku przygotowała cykl grudniowych wydarzeń, podczas których będzie można pomóc najbardziej potrzebującym seniorom, a także poznać informacje, przydatne przy adopcji zwierzaka.

W Galerii Wisła zorganizowano wystawę psów, które czekają na nowy dom. Widnieją na niej również informacje, niezbędne do przeprowadzenia procesu adopcji.

Do 23 grudnia natomiast trwa zbiórka na rzecz płockich zwierzaków. Potrzebne produkty (karmę, koce, zabawki, żwirek itp.) można dostarczać do Punktu Obsługi Klienta Galerii Wisła. Wszystkie zostawione produkty zostaną przekazane przedstawicielom schroniska oraz płockim organizacjom pomagającym zwierzętom.

Galeria Wisła włączyła się też w akcję pn. KARTKA DLA SENIORA, organizowaną przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Franciszki i Stefana Themersonów we współpracy z Uniwersytetem III Wieku. Ma ona nieść otuchę i nadzieję dla samotnych seniorów.– Te święta będą inne niż wszystkie poprzednie, a samotność może doskwierać wielu, obawiającym się o swoje zdrowie starszym ludziom – mówi Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii. – W związku z tym, zostanie przygotowana specjalna pomoc w postaci 150 paczek, które trafią do płockich seniorów. W paczkach znajdą się Kartki Świąteczne wykonane własnoręcznie przez dzieci z Płocka oraz upominki od sponsorów, w tym od Galerii Wisła – wyjaśnia.

Dodatkowo, na odwiedzających w grudniu klientów czekają piernikowe aromaty, nastrojowa muzyka, żywe choinki oraz wyjątkowe ozdoby świąteczne i figury świetlne, które mogą stanowić idealne tło do pamiątkowych zdjęć. W każdą przedświąteczną sobotę można natomiast skorzystać ze specjalnej akcji promocyjnej – wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 zł, aby otrzymać miły upominek. Galeria zaprasza również na niedzielne spotkania ze Świętym Mikołajem oraz do brania udziału w konkursach z nagrodami, które czekają na profilach społecznościowych Galerii Wisła.

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

 1. spostrzegawczy says:

  Zawsze myślałem, że adoptuje się dzieci a zwierzęta przygarnia. Czyżby Redakcja przyjęła punkt myślenia euroosłanki p. Sylwii Spurek o „zwierzętach pozaludzkich”? Kiedy prawa wyborcze dla nich?

  • Max says:

   Zawsze myślałeś błędnie.
   No ale masz szansę się poprawić jak już wiesz więcej. Pomysl jaki będziesz „spostrzegawczy” jak skończysz gimnazjum.

   • spostrzegawczy says:

    Zawsze myślałem dobrze. Za to ty kulturalny jesteś i znasz zasady pisowni języka polskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU