W piątek zamkną ul. Kazimierza Wielkiego

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

15 sierpnia odbędą się uroczystości kościelne, związane z Wniebowzięciem Najświętszej Maryi Panny. Z tego powodu nie przejedziemy w tym dniu ulicą Kazimierza Wielkiego.

Uroczystości kościelne odbędą się w Katedrze Kościoła Starokatolickiego Mariawitów od godz. 7 do 17. W tych godzinach zamknięta dla ruchu będzie ul. Kazimierza Wielkiego (na odcinku od skrzyżowania z ul. Okrzei do skrzyżowania z ul. Nowowiejskiego). W tym samym czasie otwarty zostanie tymczasowo przejazd przez modernizowany odcinek ul. Nowowiejskiego, między skrzyżowaniem z ul. Kazimierza Wielkiego a skrzyżowaniem z ul. Łukasiewicza.

– Chcemy ograniczyć w ten sposób utrudnienia związane ze świętami 15 sierpnia – tłumaczy Hubert Woźniak z zespołu medialnego ratusza. – Po ponownym uruchomieniu przejazdu ul. Kazimierza Wielkiego przed katedrą Mariawitów, ul. Nowowiejskiego, na modernizowanym fragmencie przed Ekonomikiem, znów zostanie zamknięta dla ruchu. Harmonogram prac Wodociągów Płockich, które w tym miejscu prowadzą rozdział kanalizacji ogólnospławnej na sanitarną i deszczową przewiduje, że ulica będzie przejezdna od 25 sierpnia – dodaje.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji