REKLAMA

Just… Omni Modo

REKLAMA

W piątek, 8 sierpnia, w ramach festiwalu Rockowe Ogródki na scenie pubu Rock 69 wystąpił zespół Omni Modo, w którego skład wchodzi były członek popularnego dawniej zespołu Just 5.

– W tym zespole gra gość z Just 5 – mówiło się już kilka tygodni przed koncertem tego bandu. Można śmiało mówić o tym, że był to jeden z najbardziej wyczekiwanych występów w ramach festiwalu. Frekwencję ciężko określić, bowiem na terenie imprezy było sporo ludzi – część stała bezpośrednio pod sceną, inni woleli słuchać koncertu siedząc przy ławce.

Rockowe ogródki i Just 5 to pewien dysonans (oczywiście w wydarzeniu nie miał wziąć udział cały zespół, ale naturalny zmysł szufladkowania przypisywał ten zespół do twórczości legendy lat 90.). Jakoś ciężko było sobie wyobrazić muzykę interesującą fanów ciężkiego grania na kanwie „Kolorowych snów”. Jednak talent muzyczny nie zna najwyraźniej granic, gdyż materiał zespołu Omni Modo zdecydowanie nie kojarzy się z boysbandem.Koncertowe doświadczenie popłacał, gdyż lider poznańskiego zespołu ewidentnie potrafił dotrzeć do każdego słuchacza, a zgromadzeni w Rock 69 bawili się naprawdę dobrze, niektórzy wręcz świetnie. Swoją drogą, muzykę zespołu także ciężko jest kategoryzować – słychać w niej nie tylko rocka, ale też naleciałości funkowe czy hip-hopowe.

Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU