Poznaliśmy pełny program Summer Fall Festival

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już we wrześniu na płocką plażę wraca Summer Fall,  impreza, będąca dopełnieniem sezonu festiwalowego w Płocku. Koncerty w ramach Summer Fall odbędą się w naszym mieście już po raz trzeci. Dziś poznaliśmy pełen program imprezy.

W zeszłym roku na płockiej scenie wystąpili m.in. Kamil Bednarek i Zespół Enej. W tym roku atrakcji także nie zabraknie. W Płocku pojawi się m.in. znana i lubiana kapela Strachy na Lachy, grająca punk-rock słowacka kapela Ine Kafe, ekipa Skowyt oraz mazurskie Molly Malone. Największą gwiazdą festiwalu będzie natomiast New Model Army.

Ten angielski zespół powstał w 1980 roku w Bradford. Justin Sullivan, będący jednocześnie wokalistą oraz autorem i współautorem tekstów, dał się poznać fanom jako niezwykle charyzmatyczny lider kapeli. Zespół, grający klasyczny rock, koncertował na wielu scenach na świecie – także w Polsce. NMA wystąpił w naszym kraju w 1993 i 2009 roku na Festiwalu w Jarocinie, zaś w 1998 roku w Poznaniu. Ostatni raz New Modern Army zagrali podczas Seven Festiwal w Węgorzewie w 2012 roku.

Poniżej publikujemy pełen line-up tegorocznego Summer Fall Festival:

15.30 – Klub Zdesperowanych Romantyków,
16.00 – Skowyt,
16.40 – Leniwiec,
17.35 – Molly Malone’s,
18.40 – Ine Kafe (Słowacja),
19.45 – Kozak System (Ukraina),
21.00 – Strachy na Lachy,
22.30 – New Model Army (Wielka Brytania).

Przypominamy, Summer Fall Festiwal odbędzie się 12 września na płockiej plaży. Wstęp, podobnie jak w latach ubiegłych, ma być wolny.

Podziel się:

1 komentarz

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji