REKLAMA

W których płockich sklepach zrobimy zakupy w niedzielę? Dołączyła nowa sieć

REKLAMA

Już kilka sieci sklepów zdecydowało się wykorzystać lukę w prawie, zakazującym handlu w niedziele, poza wyznaczonymi jako handlowe. Teraz dołączyła do nich kolejna marka.

Jak zapowiedział Carrefour, w ramach rozwoju testów usług pocztowych z PointPack, od początku października w kolejnych sklepach tej sieci klienci będą mogli zrobić zakupy we wszystkie niedziele.

Od 20 września pilotażowo otworzono 7 sklepów Carrefoura w niedziele objęte zakazem handlu. Stało się tak po podpisaniu umowy z firmą PointPack, rozpoczynając współpracę w zakresie obsługi przesyłek kurierskich. Od początku października testy usług pocztowych w Carrefour rozszerzono na 129 sklepów (czyli połowę z ponad 250 sklepów własnych).

Wśród tych sklepów znalazł się także Carrefour przy ul. Przemysłowej 1 w Płocku. Zakupy zrobimy tam w każdą niedzielę w godz. 8.30-20.Przypomnijmy, że wcześniej jako punkt pocztowy otworzyły swoje sklepy sieci: Kaufland (ten w Płocku przy ul. Gałczyńskiego 11 działa w niedziele w godz. 9-20), a także Biedronka (w godz. 9-19). W Płocku jednak nie wszystkie sklepy tej ostatniej sieci czynne są w niedziele. Zakupy w dni wolne od handlu zrobimy w placówkach:

 • ul. Portowa 4,
 • ul. Bielska 45,
 • ul. Czwartaków 9.

Do tych sieci dołączył market SPAR w Galerii Mazovia, który w każdą niedzielę czynny będzie w godzinach 9-20 oraz w Galerii Wisła – w godz. 9-21.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Komentarze 11

 1. Życie says:

  Otwórzmy wszystko, ZUS, UM, wydział komunikacji, przychodnie US, spokojnie za pracę w niedzielę odbierzecie sobie dzień wolny w tygodniu. Jak wszyscy to wszyscy.

  • Anonim says:

   nie widze problemu o ile mnie nikt nie bedzie zmuszał, tylko zachęci do przyjscia do pracy w niedziele, np. podwójną dniówką.
   Nawet nie zdajesz sobie sprawy ilu np. studentów czy uczniów dorabiało sobie w niedziele, bo w dni robocze byli zajeci w szkole.
   Ale tak to jest jak koscielne katabasy imają się juz wszelkich sposobów żeby choć trochę podnieść frekwencję w kociołach :-)))

   • Jac says:

    Zapomnij ze gdzieś w sklepie dostaniesz podwójna stawkę za niedzielę pracującą. Dzień wolny tylko dostaniesz. To ja pier… Pracować w niedzielę….

   • Do Jac says:

    dlatego wg mnie powinien być tylko wybór, a nie przymus: chcesz pracować to dostajesz bonus, nie chcesz – to nie ma przymusu.
    Teraz nie ma żadnego wyboru.

   • Anonim says:

    Widać że osoba która tu się wypowiada nigdy nie pracowała w niedzielę i nie wie jak to jest was obsługiwać

 2. Anonim says:

  A w ojczyźnie panów tych pachołków szwabskich, którzy wczoraj mieli sabaty w kilku miastach, sklepy w niedziele nieczynne.
  Jak to możliwe jest?

 3. Pracownik says:

  Od najbliższej niedzieli również auchan

 4. pisior says:

  Ja otworzyłbym wszystkie sklepy.
  Nie widzę problemu.
  Nie pracuję w sklepie, galerii.
  I tak korzystam tylko ze swoich lokalnych polskich sklepikóów osiedlowych.
  Nie lubię molochów.

  • Anonim says:

   Nie sadziłem, że bede kiedys musiał zgodzić sie z pisiorem.
   Ale zostawcie ludziom wybór- chcą pracować w niedziele to bardzo prosze. Tylko nie ma być żadnego nakazu. Dajcie ludziom podwójne dniówki to załoze sie , ze nie opędzicie sie od chętnych do pracy w niedziele.

   • pisior says:

    A widzisz, możemy jednak mieć jakieś zgodne opinie, mimo innych różnic.
    Tak trzymać.

   • popieram says:

    w całości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU