REKLAMA

Ustalono sprawcę fałszywego alarmu bombowego

REKLAMA

Policja namierzyła już dowcipnisia, który postawił wczoraj na nogi płocką policję i osoby, które przebywały w Zespole Szkół nr 1. Okazał się nim jeden z uczniów.

W komentarzach trafnie wytypowaliście sprawcę wczorajszego fałszywego alarmu. Jak poinformował nas rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek, policja już dzisiaj namierzyła dzwoniącą osobę, którą okazał się 14-letni uczeń Zespołu Szkół nr 1. Chłopak uzasadniał swój wybryk tym, że… nie chciało mu się iść do szkoły.

Materiały policyjne w tej sprawie trafiły już do płockiego sądu, który zadecyduje o dalszych losach niesubordynowanego ucznia.Przypomnijmy, że o rzekomej bombie dyżurny płockiej policji został poinformowany w poniedziałek, 13 stycznia wieczorem. Na miejsce zostali wysłani policyjni pirotechnicy, budynek ewakuowano. W budynku znajdowało się około 50 osób, w tym pracownicy szkoły i uczniowie, którzy mieli akurat zajęcia pozalekcyjne. Wszyscy zostali ewakuowani, a budynek był przeszukiwany. Policja prace zakończyła dopiero po godz. 23, nie znajdując żadnych ładunków wybuchowych.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 0

  1. Realny says:

    Miałem rację :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU