REKLAMA

Audioriver dłuższy o jeden dzień. Będzie też nowa strefa

REKLAMA

Organizatorzy Audioriver ujawnili pierwsze szczegóły wydarzenia. Największy polski festiwal z alternatywną elektroniką będzie w tym roku trwał trzy dni.

Festiwal Audioriver 2014 odbędzie się w dniach 25-27 lipca. Od tego roku impreza będzie w pełni trzydniowa. – Audioriver już od kilku lat nazywany był festiwalem trzydniowym, ponieważ składał się de facto z trzech części: dwóch nocnych i jednej dziennej – mówi rzecznik prasowy wydarzenia, Łukasz Napora. – To było ponad 40 godzin muzyki niemal non stop, a więc dużo więcej niż na niejednym, tradycyjnie pojmowanym trzydniowym evencie. W tym roku dokładamy jednak kolejną część do programu, czyli Audioriver Sun/Day.

Pod tą nazwą kryje się trzeci dzień festiwalu, który odbędzie się w niedzielę, w blasku słońca. – To będzie biletowane wydarzenie na około 1,5 tysiąca osób, zorganizowane w miejscu zupełnie nowym dla Audioriver. Na razie trzymamy je w tajemnicy. Tak, jak nazwiska zagranicznych gwiazd, które się tam pojawią– wyjaśnia Napora.Audioriver Sun/Day nie będzie jedyną nowością w programie nadchodzącej edycji festiwalu, ale organizatorzy nie zdradzają na razie nic więcej. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że szykowana jest nowa strefa na plaży, więc można się spodziewać kolejnej sceny i nowych gwiazd. A pierwsze nazwiska zostaną ogłoszone już w drugiej połowie stycznia. Wtedy też do sprzedaży trafią karnety.

Przypomnijmy: Audioriver 2013 zakończył się ogromnym sukcesem, wyprzedając wszystkie bilety i gromadząc na plaży w Płocku ponad 22 tysiące osób. Wystąpili wówczas m.in. Rudimental live, Paul Kalkbrenner live, GusGus live oraz Gesaffelstein.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU