REKLAMA

Uderzył w pieszą na pasach…

REKLAMA

Do 3 wypadków i aż 22 kolizji doszło minionej doby na terenie Płocka i powiatu płockiego. Policjanci zatrzymali też 3 nietrzeźwych kierujących, a 9 osób doprowadzili do izby wytrzeźwień.

Do pierwszego z wypadków doszło w Brwilnie (gm. Stara Biała), gdzie kierujący pojazdem opel zafira, mieszkaniec powiatu płockiego, z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w słup. Kierowca został ranny i przewieziony do szpitala.

Ranna została też piesza, którą w Płocku na ul. Tysiąclecia potrącił kierujący audi mieszkaniec Płocka. Co istotne, kierowca potrącił kobietę na przejściu dla pieszych.

Trzeci wypadek miał miejsce w Słubicach, gdzie kierujący fiatem mieszkaniec Gostynina, na prostym odcinku drogi uderzył w pieszego, znajdującego się na jezdni.

Policjanci zatrzymali również nietrzeźwych kierowców – w miejscowościach: Łagiewniki, Nowa Góra, Staroźreby.W Płocku natomiast doszło do trzech zdarzeń kryminalnych.

W nocy z 16 na 17 grudnia przy al. Armii Krajowej skradziono 4 koła samochodowe. Wartość szkód wyceniono na 1.500 zł.

Tej samej nocy skradziono również 4 koła z samochodu, zaparkowanego przy ul. Kolejowej. Wartość szkód w tym wypadku wyceniono na 3.600 zł.

Do ostatniej kradzieży doszło w nocy z 16 na 17 grudnia. Tym razem z samochodu przy ul. Ciechomickiej skradziono radio i narzędzia o wartości 1.200 zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU