Twoje zdjęcie może znaleźć się na pocztówce

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Jeśli aparat fotograficzny jest waszym dobrym przyjacielem a odkrywanie Płocka pasją, możecie zgłosić się do konkursu fotograficznego, organizowanego przez Płocką Lokalną Organizację Turystyczną. Wasze zdjęcia mają szansę widnieć na oficjalnych pocztówkach naszego miasta.

PLOT realizuje swój cel zapoznania z Płockiem zarówno jego mieszkańców, jak i turystów. W wakacje odbywała się konkurencja zdobywania płockiego paszportu, teraz kolej na konkurs fotograficzny dla mieszkańców. Fotografie, które zachęcą do odwiedzenia naszego miasta, zostaną wykorzystane do wydrukowania pocztówek, te zaś będą rozdawane podczas międzynarodowych i ogólnopolskich targów turystycznych. Zdjęcia będą również zamieszczane na portalu turystycznym www.turystykaplock.eu oraz w innych materiałach, promujących miasto a wydawanych przez Płocką Lokalną Organizację Turystyczną.

Jeśli macie ochotę wziąć udział w konkursie, musicie dostarczyć zdjęcia do biura Płockiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, Stary Rynek 8, tel. 24 364 99 90. Fotografie należy złożyć w zapieczętowanej kopercie, z opisem autora: imię i nazwisko, wiek, dane teleadresowe i telefon. Prace można przesyłać do 31 października do godz. 16.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji