Twardzi jak… beton. Szczypiorniści z nowym sponsorem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Podczas dzisiejszego meczu Orlen Wisły z Vive Targi Kielce widzowie będą mieli okazję zobaczyć reklamy nowego sponsora klubu – firmy ERAL z Płocka. 

Informację podał SPR Wisła Płock na oficjalnej stronie klubu. – Myśl o dołączeniu do grona sponsorów Orlen Wisły została w nas zaszczepiona już jakiś czas temu i powoli dojrzewała. Jestem płocczaninem, moja firma mieści się w Płocku, a klub wokół siebie skupia firmy z naszej branży, z którymi już współpracujemy lub z którymi moglibyśmy rozpocząć współpracę. Dostrzegliśmy potencjał, jaki drzemie w tym projekcie marketingowym i teraz chcemy go wykorzystać – powiedział Prezes ERAL Albert Witkowski.

– My również cieszymy się, że kolejna firma poszerza grono naszych sponsorów. To tylko utwierdza nas w przekonaniu, że stworzona przez nas oferta sponsorska jest atrakcyjna dla jej odbiorców i liczymy, że na tym nie koniec. Witam firmę ERAL w rodzinie SPR Wisły Płock i wszystkim nam życzę owocnej współpracy – podsumował prezes SPR Wisła Robert Raczkowski.

Działalność firmy ERAL skupia swoja aktywność na terenach przemysłowych. Jej zakres obejmuje kompleksową diagnostykę, przygotowanie projektów oraz wykonawstwo w zakresie napraw konstrukcji betonowych. Dysponując bogatym, specjalistycznym parkiem maszynowym oferuje kompleksowe zabezpieczenia chemoodporne typu ciężkiego oparte o system elastomerów polimocznikowych POLYUREA.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji