REKLAMA

Turniej pod balonem w Płocku. Będą drużyny z 8 województw

REKLAMA

Już w sobotę odbędzie się turniej dla dzieci z placówek wychowawczo-opiekuńczych – „FutboLOVE TUMY Płock 2018”. Na wydarzeniu pojawi się 16 drużyn z 8 województw. 

Fot. Rafael Dominik

27 stycznia odbędzie się trzeci Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci z Placówek Opiekuńczo Wychowawczych – „FutboLOVE TUMY Płock 2018”. Wydarzenie organizuje Ośrodek Opiekuńczo–Wychowawczy oraz Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock.

Turniej będzie miał miejsce w Hali Balon ARENA w Płocku (ul. Łukasiewicza 34), potrwa od godziny 9 do 17, a w międzyczasie, poza rozgrywkami piłki nożnej, będzie można uczestniczyć w konkursach sportowych i obejrzeć pokaz sztuk walki.

W rozgrywkach weźmie udział 16 drużyn z 8 województw. Organizatorzy liczą, że dzięki wydarzeniu młodzi ludzie będą mieli okazję podbudować poczucie własnej wartości, dobrze wykorzystać swoją niespożytą energię oraz odkryć w sobie drzemiące talenty i ducha uczciwej, sportowej rywalizacji.

– Piłka nożna to dynamicznie rozwijający się sport w Polsce. Grać w nią może każdy, dzieci z placówek również, tu nie ma żadnych barier. Udział w Turnieju jest także wspaniałą okazją do nawiązywania nowych przyjaźni, integracji z rówieśnikami z innych miast i udowodnienia sobie, że coś znaczę i potrafię osiągać sukcesy – wyjaśniają organizatorzy.Fot. Rafael Dominik

Turniej odbędzie się przy wsparciu sponsorów. Są to: Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej, Fundacja „Formika Dzieciom”z Warszawy, Fundacja „ Dom Dbamy o Młodych” z Wrocławia, Fundacja „Okruszek Szczęścia” z Torunia, Fundacja „Nadzieja na Mundial” z Warszawy, Fundacja FriDA z Gostynina oraz Fundacja „HAPPY JA” z Płocka ponadto AUCHAN Płock, MOBILIS Płock, Wisła Płock, Bizon Płock, WOPR Płock i UKS GEDEON Płock.

FutboLOVE – niezwyczajny turniej piłki nożnej

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU