REKLAMA

Trzy zabrane prawa jazdy podczas akcji „Prędkość”

REKLAMA

Minionej doby policjanci z płockiej drogówki prowadzili działania, w wyniku których zatrzymano kierowców, przekraczających prędkość na drogach. Dwóch kierujących straciło prawo jazdy, jeden dołączył do nich w nocy.

1 kwietnia, podczas prowadzonych działań pn. „Prędkość”, policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami dwóm kierującym, którzy na ul. Wyszogrodzkiej przekroczyli ponad dwukrotnie dozwoloną prędkość. Natomiast dziś w nocy, parę minut po godz. 3 policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 34-letniego kierującego fordem, który poruszał się ul. Kutnowską z prędkością 130 km/h.

– Wszyscy kierujący stracili prawo jazdy – informuje sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Oprócz wysokich mandatów, na ich konto wpłynęło 10 punktów karnych – dodaje rzecznik płockiej policji, apelując o zdjęcie nogi z gazu i zachowanie zdrowego rozsądku.

Minionej doby policjanci zatrzymali także nietrzeźwego kierowcę, który z promilami we krwi poruszał się po drogach Nowego Boryszewa.Gdzie radar?

2 kwietnia policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służby w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 6-14 oraz 14-22 na terenie miasta Płocka.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 6

 1. Lotos says:

  nie czaję jak w dobie smartfonów można nadal się dawać tak łapać, przecież Yanosik jest za darmo

  • Predyktor says:

   Tak, Yanosik już wie godzinę wcześniej gdzie ustawią się panowie z radarem…

   • Lotos says:

    Niekoniecznie godzinę wcześniej, ale zazwyczaj gdy już się rozstawiają to już ktoś oznacza :D

 2. antypies says:

  Psy do budy

 3. pani Marta says:

  to może ale STRACIĆ CNOTĘ. Policji to wolno tylko zatrzymać Prawo Jazdy. CZY STRACILI CZY NIE to decydują uprawnione ORGANA ale nie POLICJA.

  • Daro says:

   Mieli a nie mają. Stracili, ale odzyskają. Nie masz racji i jesteś wulgarny. Żyj z tym, ale nie musisz się dzielić z ludźmi swoimi przemyśleniami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU