ADVERTISEMENT

Trzy zabrane prawa jazdy podczas akcji „Prędkość”

ADVERTISEMENT

Minionej doby policjanci z płockiej drogówki prowadzili działania, w wyniku których zatrzymano kierowców, przekraczających prędkość na drogach. Dwóch kierujących straciło prawo jazdy, jeden dołączył do nich w nocy.

1 kwietnia, podczas prowadzonych działań pn. „Prędkość”, policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami dwóm kierującym, którzy na ul. Wyszogrodzkiej przekroczyli ponad dwukrotnie dozwoloną prędkość. Natomiast dziś w nocy, parę minut po godz. 3 policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 34-letniego kierującego fordem, który poruszał się ul. Kutnowską z prędkością 130 km/h.

– Wszyscy kierujący stracili prawo jazdy – informuje sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Oprócz wysokich mandatów, na ich konto wpłynęło 10 punktów karnych – dodaje rzecznik płockiej policji, apelując o zdjęcie nogi z gazu i zachowanie zdrowego rozsądku.

Minionej doby policjanci zatrzymali także nietrzeźwego kierowcę, który z promilami we krwi poruszał się po drogach Nowego Boryszewa.

PowiązaneTematy

Gdzie radar?

2 kwietnia policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służby w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 6-14 oraz 14-22 na terenie miasta Płocka.