Trzech Nafciarzy w reprezentacji narodowej

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Selekcjoner reprezentacji Polski w piłce ręcznej, Michael Biegler, powołał trzech zawodników Orlen Wisły Płock na czerwcowe mecze kwalifikacyjne do Euro 2014. Nafciarze wystąpią w meczach z Holandią i Ukrainą.

W kadrze narodowej znaleźli się Michał Wichary, Adam Wiśniewski oraz Michał Kubisztal. Zgrupowanie kadry, które odbędzie się w Warszawie, zaplanowano na 7 czerwca. Jego pierwsza część zakończy się wyjazdowy spotkaniem z Holandią (to odbędzie się 12 czerwca). Następnie reprezentacja przeniesie się do Zielonej Góry, gdzie rozegra drugi mecz kwalifikacyjny – spotkanie odbędzie się 16 czerwca. Tym razem przeciwnikiem biało-czerwonych będzie Ukraina.

Ponadto, 25 i 26 czerwca w Kielcach będzie miała miejsce specjalistyczna konsultacja dla bramkarzy, na którą został zaproszony między innymi Adam Morawski – młody zawodnik Orlen Wisły i SMS Gdańsk.

Poniżej prezentujemy nazwiska wybrańców selekcjonera reprezentacji:

Bramkarze: Sławomir Szmal – Vive Targi Kielce, Marcin Wichary – Orlen Wisła Płock,
Rozgrywający: Tomasz Rosiński, Karol Bielecki, Krzysztof Lijewski – Vive Targi Kielce,Michał Kubisztal – Orlen Wisła Płock, Robert Orzechowski – MMTS Kwidzyn, Bartłomiej Jaszka – Fuchse Berlin, Mariusz Jurkiewicz – Atletico Madryt, Paweł Podsiadło – Selestat Alsace Handball,
Skrzydłowi: Adam Wiśniewski – Orlen Wisła Płock, Patryk Kuchczyński – Powen Zabrze,
Kołowi: Bartosz Jurecki – S.C. Magdeburg, Piotr Grabarczyk – Vive Targi Kielce.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji