REKLAMA

Trzech Nafciarzy w reprezentacji narodowej

REKLAMA

Selekcjoner reprezentacji Polski w piłce ręcznej, Michael Biegler, powołał trzech zawodników Orlen Wisły Płock na czerwcowe mecze kwalifikacyjne do Euro 2014. Nafciarze wystąpią w meczach z Holandią i Ukrainą.

PowiązaneTematy

W kadrze narodowej znaleźli się Michał Wichary, Adam Wiśniewski oraz Michał Kubisztal. Zgrupowanie kadry, które odbędzie się w Warszawie, zaplanowano na 7 czerwca. Jego pierwsza część zakończy się wyjazdowy spotkaniem z Holandią (to odbędzie się 12 czerwca). Następnie reprezentacja przeniesie się do Zielonej Góry, gdzie rozegra drugi mecz kwalifikacyjny – spotkanie odbędzie się 16 czerwca. Tym razem przeciwnikiem biało-czerwonych będzie Ukraina.

Ponadto, 25 i 26 czerwca w Kielcach będzie miała miejsce specjalistyczna konsultacja dla bramkarzy, na którą został zaproszony między innymi Adam Morawski – młody zawodnik Orlen Wisły i SMS Gdańsk.Poniżej prezentujemy nazwiska wybrańców selekcjonera reprezentacji:

Bramkarze: Sławomir Szmal – Vive Targi Kielce, Marcin Wichary – Orlen Wisła Płock,
Rozgrywający: Tomasz Rosiński, Karol Bielecki, Krzysztof Lijewski – Vive Targi Kielce,Michał Kubisztal – Orlen Wisła Płock, Robert Orzechowski – MMTS Kwidzyn, Bartłomiej Jaszka – Fuchse Berlin, Mariusz Jurkiewicz – Atletico Madryt, Paweł Podsiadło – Selestat Alsace Handball,
Skrzydłowi: Adam Wiśniewski – Orlen Wisła Płock, Patryk Kuchczyński – Powen Zabrze,
Kołowi: Bartosz Jurecki – S.C. Magdeburg, Piotr Grabarczyk – Vive Targi Kielce.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU