REKLAMA

Trudny dzień na drogach [FILM]

REKLAMA

Zima daje się we znaki kierowcom. I choć rozumiemy, że to normalna sytuacja o tej porze roku, to „ku pamięci” tworzymy relację z tych śnieżnych dni.

Ze względu na trudne warunki na drogach, Komunikacja Miejska w Płocku realizuje kursy linii nr 6 tylko do Trzepowa,  a linia nr 11 dojeżdża tylko do Starej Białej i nie wykonuje kursu do Dziarnowa. Linia nr 16 natomiast wznowiła kursy do Proboszczewic, podobnie kurs linii nr 25.

Zimowe warunki wpływają również na same autobusy. Dzisiaj rano zauważyliśmy awarię pojazdu KM, który przy skrzyżowaniu obok dawnego dworca PKS na Jachowicza blokował środkowy pas. Drugi pojazd zabierany był przez autobus techniczny z przystanku obok McDonalds’a na Podolszycach. Kolejny zauważyliśmy jadąc ulicą Chopina…

Śnieg zalegający na drogach był przyczyną tworzących się korków, co rano szczególnie zauważalne było na trasie z Podolszyc w kierunku centrum, a po południu w stronę przeciwną. Jazda była utrudniona, jednak korki powodowali również kierowcy, którym zabrakło opon zimowych lub… umiejętności. Nasz rekonesans po Płocku trwał o wiele dłużej przez kilka takich przypadków – 15 km/h to jednak duża przesada.Zobaczcie, co udało nam się uchwycić na filmie.

Biuro Prognoz Meteorologicznych i Komercyjnych IMGW – PIB w Warszawie ostrzegło dzisiaj, że na terenie województwa mazowieckiego nadal będą występowały zawieje i zamiecie śnieżne, spowodowane wiatrem o średniej prędkości od 25 do 40 km/h oraz porywami wiatru do 60 km/h.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU