REKLAMA

Trener Wisły Płock rezygnuje

REKLAMA

Klub Wisła Płock poinformował, że trener Leszek Ojrzyński złożył rezygnację z pełnienia funkcji szkoleniowca płockiej drużyny. Jego obowiązki tymczasowo ma przejąć Patryk Kniat, który prowadził drużynę w obu meczach sezonu 2019/2020, w zastępstwie Leszka Ojrzyńskiego.

Wisła Płock znów musi szukać trenera. Jak poinformowano w oficjalnym komunikacie, Leszek Ojrzyński odchodzi z płockiego klubu ze względu na poważne problemy osobiste. Tym samym, po nieco ponad 3 miesiącach, piłkarze Wisły Płock ponownie zostali bez trenera.

Przypomnijmy, że Leszek Ojrzyński pracę w Płocku rozpoczął 4 kwietnia br. i był szansą na uratowanie drużyny przed spadkiem, co mu się udało. W 9 spotkaniach Nafciarze zanotowali 5 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki (bramki: 15:10). To właśnie pod jego nadzorem, po ponad 10 latach Wisła wyrównała najlepszą w historii występów w ekstraklasie serię 4 zwycięstw z rzędu.Ze względu na karę nałożoną przez Komisję Ligi po meczu 37. kolejki sezonu 2018/2019 z Zagłębiem Sosnowiec (2 mecze zawieszenia), trener Ojrzyński nie mógł prowadzić drużyny Wisły Płock z ławki w dwóch pierwszych spotkaniach nowego sezonu, z Górnikiem Zabrze i Lechem Poznań. Wówczas jego obowiązki na czas spotkań przejmował asystent Patryk Kniat.

fot. Wiktor Pleczyński

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU