REKLAMA

Protestowali przeciwko pedofilii

REKLAMA

W sobotnie przedpołudnie w Płocku, przed Galerią Mazovia, odbył się protest przeciwko pedofilii. Organizatorzy zapowiedzieli to wydarzenie, jako kontrpikietę do wiecu środowisk LGBT, którego tematem ma być sprzeciw wobec nienawiści (ta pikieta również odbędzie się w sobotę).

27 lipca około godziny 10 na chodniku przy skrzyżowaniu ul. Wyszogrodzkiej – Armii Krajowej – Jana Pawła II. w pobliżu Galerii Mazovia w Płocku można było zobaczyć trzech mężczyzn, którzy stali z banerami, a przez megafon informowali m.in. o zwolnieniu pracownika IKEI czy propozycjach środowiska LGBT w sprawie seksualizacji dzieci.

Jak sprawdziliśmy, pikieta zgłoszona była do Urzędu Miasta Płocka jako spotkanie o charakterze zgromadzenia uproszczonego.

Fot. PetroNews

Z materiałów zamieszczonych na banerach wynika, że organizatorem tego protestu była „Fundacja Pro – prawo do życia”, a podobne wydarzenia odbywają się również w innych polskich miastach.Na banerach zamieszczone były postaci z obnażonymi pośladkami oraz napisy: „Tacy chcą edukować twoje dzieci. Powstrzymaj ich!” czy „Czego lobby LGBT chce uczyć dzieci? 4-latki: masturbacji, 6-latki: wyrażania zgody na seks, 9-latki: pierwszych doświadczeń seksualnych i orgazmu. *na podstawie Standardów Edukacji Seksualnej w Europie”.

Fot. PetroNews

Jak wyjaśniają organizatorzy na swojej stronie internetowej, przeprowadzają kontrpikiety do wiecu środowisk LGBT, którego tematem miał być sprzeciw wobec nienawiści. – A przecież do przemocy nawołują właśnie środowiska lewicowe – piszą na swojej stronie internetowej.

Ze strony, której adres zamieszczony był na banerach można się również dowiedzieć, że „Fundacja Pro – prawo do życia” przygotowała projekt ustawy pn. Stop Pedofilii, która miała „uniemożliwić promowanie przez środowiska deprawacyjne rozwiązłości płciowej wśród dzieci i młodzieży”. Jak twierdzą, projekt poparło już 263 tysiące osób, a koperty z podpisami wciąż spływają do biura.

Fot. PetroNews

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 25

 1. Kris says:

  A kibice są już poinformowani o występach? 10 sierpnia.

 2. Łysy says:

  W galerii mazowia zaległy się pedofile? Więcej tam nie pójdę

 3. barabasz says:

  Pomylili miejsca, powinni stać pod kościołami

 4. zwiedzający says:

  Widać ze zdjęć, że Płock ma mądrych mieszkańców, którzy nie dają się wciągnąć w gierki polityczne

 5. Katolik says:

  Zakazać procesji kościelnych,blokujących ulice…

 6. Michal says:

  A po co tak? Zróbcie to co potraficie najlepiej Powiedzcie że nie będziecie od nich brali i niech wasze kobiety wam dają wiadomo jak. Płock jest z tego znany

 7. jurek1959339 says:

  W 100% zgoda; tylko powiedz czemu nie ma protestów, aby ten element nauczania był dostępny za zgodą rodziców. Ja Ci odpowiem; ponieważ bez woli rodziców, nawet z pełnym namaszczeniem prezydenta Warszawy, czy jakiegokolwiek innego, takie treści nie mogą być przekazywane dzieciom. Protestujesz przeciwko fatamorganie.

 8. wkur...ny obywatel says:

  kazdy kocha jak chce albo jak umie .Wolny wybor,ale narzucanie woli mniejszosci wiekszosci lamiac czyjes prawo do wychowywania dzieci wedlug wlasnych zadad,to juz przegiecie!! Na to nie ma zgody.

  • Anonim says:

   W 100% zgoda; tylko powiedz czemu nie ma protestów, aby ten element nauczania był dostępny za zgodą rodziców. Ja Ci odpowiem; ponieważ bez woli rodziców, nawet z pełnym namaszczeniem prezydenta Warszawy, czy jakiegokolwiek innego, takie treści nie mogą być przekazywane dzieciom. Protestujesz przeciwko fatamorganie.

 9. ELO says:

  LGBT nie promuje pedofilii. Ochrony pedofilii dopuszczają się biskupi i władze „dobrej zmiany” , które zapowiedziały komisję ,a jej jak nie ma tak nie ma. Nie widzę nic złego w tym by dzieci były informowane o swojej seksualności w sposób zrównoważony względem ich wieku. Dziecko powinno wiedzieć czego dorosły nie może mu robić, gdzie dotykać itp.

  • Mundy says:

   Puknij się w głowę człowieku.

   • Twoja stara says:

    Chyba ty się puknij. On ma rację. Później ksiądz będzie gwałcił na lewo i prawo a dzieciom wmówi że to sakrament łaski i nie mogą nikogo poinformować bo pójdą do piekła.

 10. Wstyd says:

  Ta, dla nie których wazniejsza jest kasa i to żeby nie obrazić tęczowe szmatki, niż wartości kraju jakim jest Polska

 11. Soc says:

  Patrzcie jak to zwolennicy pedofilii się buntują bo młodzież będzie świadoma i zboczkom d—-py nie da szczególnie tym w sukienkach

 12. Kuba says:

  Dlaczego w Petronews nikt nie moderuje komentarzy? Pozwalacie w komentarzach używać obraźliwych zwrotów. Halo! Jest tam kto?

 13. Mariola says:

  10 sierpnia to będzie prawdziwa wojna ?

 14. ares says:

  Smutne że tylko kilka osób sprzeciwia się przeciwko degeneracji społeczeństwa. Nasi dziadowie w grobach się przekręcają jak to widzą. Nie o taki kraj walczyli i ginęli.
  PS ciekawe czy jako kontr manifestacje można by był zorganizować pochód dendrofili czy zoofili.

 15. Adrian LEWICA says:

  Mimo iż kompletnie nie zgadzam się z prezentowanymi w pikiecie treściami, ludzie ci też mają demokratyczne prawo do przedstawiania swojego zdania. Nieważne czy świadomie lub nieświadomie kłamią i przeinaczają fakty. Treściom mówimy kategoryczne NIE ale w imię europejskich zasad i ogólnoludzkich wartości dajemy oczywiście prawo do ich wyrażania.

 16. Rafał says:

  Brawo Panowie, dobra robota. Pedofilie trzeba zwalczać, a LGBT chce ją zalegalizować. Rozgrzewka przed paradą dewiantów 10 sierpnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU