REKLAMA

Zawodnik Wisły Płock bezterminowo odsunięty dyscyplinarnie

REKLAMA

Zarząd Wisły Płock postanowił odsunąć dyscyplinarnie serbskiego zawodnika Alena Stevanovića od pierwszego zespołu. Według nieoficjalnych informacji, Serb sprawiał zbyt duże kłopoty klubowi.

W oficjalnym komunikacie klub Wisła Płock poinformował, iż decyzją zarządu Alen Stevanović został dyscyplinarnie i bezterminowo odsunięty od pierwszego zespołu Wisły Płock. Kontrakt z Serbem nie został natomiast rozwiązany.

– 28-letni Stevanović piłkarzem Nafciarzy został 12 lutego 2019 roku, a w naszych barwach zadebiutował 3 marca w meczu z Cracovią (3:2). Do tej pory w niebiesko-biało-niebieskiej koszulce wystąpił w sumie w 10 spotkaniach (495 minut na boisku), w których zdobył jedną bramkę, zanotował 2 asysty oraz wywalczył rzut karny – informuje Wisła Płock.Według nieoficjalnych doniesień, Alen Stevanović nie był zdyscyplinowanym zawodnikiem – kilkukrotnie nie pojawił się na zbiórce zespołu, sprawiał też podobno „poważniejsze kłopoty”.

Już z krótkiego przeglądu prasy można wywnioskować, że to nie pierwszy klub, w którym Serb sprawiał kłopoty. Działo się tak już chociażby w Inter Primavera, o czym sam wspomina w wywiadzie dla „Corriere dello Sport”. Jak przyznaje, źle się odżywiał i pił. W Kanadzie również określają go jako największe rozczarowanie Toronto. trenerzy określali go jako zdolnego indywidualistę, który nie potrafi grać w zespole.

fot. Wisła Płock

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU