REKLAMA

To już pewne: Kubisztal trafi do Zabrza

REKLAMA

Michał Kubisztal w przyszłym sezonie będzie występował w NMC Powen Zabrze. Reprezentant Polski i były już piłkarz Orlen Wisły Płock podpisał dwuletni kontrakt. 

Tym samym potwierdziły się plotki i doniesienia: „Kubeł” odchodzi z Płocka. – Nie ukrywam, to dla nas świetna wiadomość – powiedział prezes Powen Zabrze, Bogdan Kmiecik. – Nasz klub wzmocnił zawodnik należący do grona ścisłej czołówki polskich szczypiornistów.

PowiązaneTematy

„Kubeł” rozegrał w barwach Nafciarzy 43 spotkania, w których rzucił w sumie 196 bramek – to drugi, najlepszy strzelec Orlen Wisły Płock w historii (wyprzedził go tylko Valentin Ghionea). Kubisztal w ekipie Nafciarzy występował przez dwa ostatnie sezony. To także jeden z kluczowych zawodników kadry narodowej.

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej Powenu Zabrze, Michał Kubisztal związał się z klubem dwuletnim kontaktem. Były Nafciarz to kolejny silny zawodnik, który wzmocnił drużynę z Zabrza. Z klubem umowy podpisali m.in. Mariusz Jurasik, Robert Orzechowski, Patryk Kuchczyński, Adrian Niedośpiał i Vitalij Nat.