Teatr Maluchów na Nowym Rynku [ZDJĘCIA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W sobotę, 16 sierpnia, na placu przed płockim Teatrem Dramatycznym odbyła się prezentacja Fiatów 126p, które pokazały się w pełnej krasie na 11. Ogólnopolskim Zlocie tych wzbudzających sympatię samochodów.

Zapewne większość z osób czytających ten artykuł jechało kiedyś poczciwym samochodzikiem. Albo przynajmniej o nim słyszało. Wersji małego fiata wyprodukowano wiele, sporą ich część mogliśmy oglądać w sobotnie popołudnie w Płocku. Na placu przed teatrem stanęły samochody wersji Personal, kultowe Bosmale czy rozmaicie przerobione egzemplarze. Niektóre z nich wyglądały naprawdę… oryginalnie.

Na zlot przyjechało ponad 200 aut. Pomimo, że był on dedykowany właścicielom czteromiejscowego, produkowanego w Bielsku-Białej i Tychach pojazdu, to na wyłożonym brukiem placu można było zobaczyć również inne zabytkowe cacka. Obecny był Zaporożec, kilka dużych fiatów, Volkswageny z przełomu lat 80. i 90., ale chyba najbardziej na zmysły oddziaływał Volkswagen Karman Ghia, przemieszczający się od czasu do czasu z wielką gracją. Aby dostrzec tego czarnego unikata, trzeba było być naprawdę spostrzegawczym, jednak jego widok dostarczał miłośnikom aut wielu emocji.

Motoryzacja w naszym mieście to kwiat róży rozkwitający latem, imprez motoryzacyjnych jest coraz więcej, a i osoby z benzyną we krwi zaczynają się rozwijać na różnych płaszczyznach. Miejmy nadzieję, że ten kwiat będzie należycie pielęgnowany.

 

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji