Szczegóły płockiej zbiórki na rzecz trenera z Kielc

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak już informowaliśmy, Klub SPR Wisła Płock, Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej oraz Miasto Płock włączają się w pomoc dla drugiego trenera Vive Tauron Kielce, Tomasza Strząbały.

Na potrzeby akcji dla trenera największego sportowego rywala Nafciarzy, który zmaga się z chorobą nowotworową, płockie środowisko piłki ręcznej podjęło szereg działań, których celem ma być zebranie środków finansowych na leczenie Tomasza Strząbały terapią CRd w USA.

– Klub SPR Wisła Płock przekaże na licytację szereg unikatowych koszulek z autografami naszych zawodników – powiedział prezes SPR-u, Robert Raczkowski. – Na mecz charytatywny Polska kontra Reszta Świata Manolo Cadenasa, wyślemy do Lublina naszych najlepszych zawodników, zarówno Polaków, jak i cudzoziemców – mówił prezes Raczkowski. Specjalny mecz odbędzie się w niedzielę, 14 grudnia, w Lublinie.

– Udział w meczu nie będzie jedynym działaniem, jakie SPR podejmie w kierunku pomocy swojemu rywalowi – powiedział szef Płockiego Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Ręcznej, Andrzej Szczęsny.

Również w klubie trwa wewnętrzna zbiórka, której przewodniczy kapitan zespołu, Adam Wiśniewski. Według jego zapewnień, zawodnicy przekażą na licytacje koszulki klubowe oraz liczne gadżety, które przyczynią się do zebrania potrzebnej kwoty.

Każdy może włączyć się w pomoc Tomaszowi Strząbale. Uruchomiono specjalne konto, na które można wpłacać pieniądze: 51 1140 2017 0000 4402 1262 0110, Fundacja Vive Serce Dzieciom, MBank, w tytule przelewu dopisek: dla Tomka. Dla przelewów z zagranicy: Account number – IBAN: PL 51 1140 2017 0000 4402 1262 0110, SWIFT: BREXPLPWMUL.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji