REKLAMA

W piątek rusza piąta edycja Bolton Camp

REKLAMA

W piątek rozpocznie się piąta edycja trzydniowego, międzynarodowego zgrupowania piłkarskiego dla dzieci Bolton Camp. Po raz kolejny szkolenia i treningi poprowadzą szkoleniowcy z angielskiego klubu Bolton Wanderers F.C. Patronat nad imprezą objął znany dziennikarz sportowy, Bożydar Iwanow.

Nadchodzący weekend (14-16 czerwca) upłynie pod znakiem piłkarskich treningów w angielskim stylu. Na obiektach nożnej Wisły Płock zostanie zorganizowane piąte zgrupowanie piłkarskie dla dzieci oraz trenerów. Do Płocka przyjadą szkoleniowcy brytyjskiego Bolton Wanderers F.C., którzy co roku szkolą dzieci ze szkółki piłkarskiej Football Academy. – Camp przeznaczony jest dla dzieci w przedziale wiekowym od 7 do 12 lat – powiedział Radosław Soperczaka z Football Academy. – Równocześnie odbędą się konsultacje trenerskie.

PowiązaneTematy

W sumie w warsztatach weźmie udział 88 młodych piłkarzy. Lecz na tym nie koniec. – Obok treningów odbędą się zajęcia językowe i pokazy meczów Premier League – zdradził Soperczak. – Ponadto, podczas Bolton Camp 2013 swoje pierwsze zgrupowanie odbędzie kadra polski Football Academy U-10 – dodał.

Spotkanie potrwa do niedzieli i zakończy się wręczeniem pamiątkowych certyfikatów oraz piłkarskich gadżetów. Międzynarodową imprezę sportową objął swoim patronatem Bożydar Iwanow – znany polski dziennikarz sportowy i komentator. Na zgrupowanie przyjedzie ponadto sam szef Międzynarodowej Akademii Boltonu, David Bailey. Organizatorzy przewidują także innych gości specjalnych. Z nieoficjalnych informacji wiemy, iż są duże szanse na to, że będzie to drużyna Legii Warszawa.