REKLAMA

Święta wojna bez Pawła Paczkowskiego

REKLAMA

Paweł Paczkowski, prawy rozgrywający Orlen Wisły Płock, nie wystąpi w finałowym meczu z Vive Targami Kielce. Piłkarz przechodzi poważną kontuzję. We wtorek czeka go operacja ręki. 

Paczkowski kontuzji nabawił się podczas półfinałowego meczu Final Four Pucharu Polski z Azotami Puławy. Płocki rozgrywający niefortunnie upadł na parkiet i uszkodził sobie prawy łokieć. Wykonano badania, które wykazały, że konieczne będzie usztywnienie stawu. Klub liczył, że „Paczas” wróci do zdrowia na finałowe mecze o mistrzostwo kraju, niestety, kontuzja okazała się jednak poważniejsza niż przewidywano. Konieczna będzie operacja prawej ręki

PowiązaneTematy

Rozgrywający Wisły Płock przeszedł w piątek badania kontrolne, po których podjęto decyzję o operacji. – Wiązadła odpowiedzialne za stabilność łokcia nie zrosły się i konieczny będzie zabieg chirurgiczny – podaje klub na swojej stronie internetowej.

Operację zaplanowano na wtorek. Odbędzie się ona w poznańskiej klinice medycyny sportowej Rehasport. Szacuje się, że 19-letni zawodnik do treningów powróci dopiero za trzy, cztery miesiące.