REKLAMA

Sukienki z gazet, a buty z korków. EkoModa w Brwilnie

REKLAMA

W Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie przywitano wiosnę w dosyć nietypowy sposób. Podopieczni 9 placówek, ich opiekunowie, osoby publiczne oraz wszyscy zaproszeni goście zaprezentowali się w dosyć nietypowy sposób. Były parasole z folii, kapelusz z wytłaczanek, buty z korków po butelkach i przepiękne suknie z gazet.

21 marca o o godz. 14 w Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie odbyła się pierwsza edycja Pokazu EkoMody. 9 placówek walczyło o tytuł miss i mistera oraz najlepszy Ekologiczny Warsztat. Do udziału zaproszono DPS Koszelew, DPS Przyjaznych serc Płock, DPS Brwilno, DPS Goślice, DPS Nowe Miszewo, WTZ Mirosław, WTZ Koszelew, WTZ Nowe Grabie, WTZ Męczenino.

Na wybiegu każdą placówkę reprezentowała para podopiecznych. Stroje były przygotowane i przemyślane w najdrobniejszym szczególe. Były suknie balowe z gazet, przepiękne parasole, sukienki z kubeczków, krawaty z korków, spódniczki z worków, garnitury z folii, czapki z wytłaczanek do jajek… Pomysły były tak różnorodne i wyjątkowe, że ciężko było wyróżnić jednego zwycięzcę.

Podczas EkoMody, której organizacją zajął się Dom Pomocy Społecznej w Brwilnie oraz Fundacja Portal FM Pomagamy Dzieciom, wszyscy uczestnicy mogli zobaczyć i usłyszeć występ Patrycji Malinowskiej, uczestniczki i finalistki wielu konkursów wokalnych.Bo długich obradach jury uhonorowało dwoje przedstawicieli DPS Nowe Miszewo, wychowanków DSP Koszelew oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej Fundacja Adama Wiśniewskiego Nowe Grabie, które otrzymało nagrodę za najlepszy EkoWarsztat.

Pod koniec imprezy role odwróciły się o sto osiemdziesiąt stopni! Na wybiegu można było zobaczyć zaproszonych gości, których oceniali podopieczni placówek. Miss VIP została Litosława Koper, a misterem Piotr Rzewuski.

Joanna Augustowska, dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie już zapowiedziała, że pierwsza edycja EkoMody nie będzie ostatnią.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU