REKLAMA

Sukcesy płockich pływaków w Rosji

REKLAMA

W poniedziałek, 3 marca,  zakończyły się zawody pływackie o Puchar Szefa Administracji Regionu Mytiszczi, w których, w ramach współpracy partnerskiej, już po raz trzeci udział wzięli płoccy pływacy. Przywieźli oni do Płocka pokaźny worek medali.

Nasze miasto reprezentowała 11-osobowa grupa pływaków z klubów MZOS-u oraz SWIM pod opieką Pawła Sulińskiego. Reprezentacja z Płocka zmierzyła się z 12 innymi ekipami pływackimi z Białorusi i Rosji. W zawodach, które trwały od 26 lutego do 3 marca, płocczanie zdobyli dziewięć medali indywidualnych (2 złote – Damian Chrzanowski, 4 srebrne – Damian Chrzanowski, Mateusz Piątkiewicz, Dominik Bruchajzer oraz 3 brązowe – Piotr Sternak),  oraz  dwa w sztafetach – 1 miejsce w sztafecie 8×50 m stylem dowolnym i 2 miejsce w sztafecie 8×50 m stylem zmiennym.

Reprezentacja Płocka zajęła drugie miejsce w ogólnej klasyfikacji medalowej. W indywidualnej punktacji generalnej Damian Chrzanowski zajął drugie miejsce.Oprócz emocji sportowych, organizatorzy zapewnili naszej ekipie atrakcyjny program pobytu. Płocczanie spotkali się z władzami partnerskiego miasta Mytiszczi, uczestniczyli w meczu drużyny hokejowej Atłant Mytiszczi, wieczorem obejrzeli sztukę „Ożenek” Nikołaja Gogola w Teatrze Dramatu i Komedii FEST, a także zwiedzili Plac Czerwony w Moskwie.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU