REKLAMA

Spotkanie z Anną Wendzikowską [KONKURS – zakończony]

REKLAMA

W najbliższą środę Towarzystwo Przyjaciół Płocka zaprasza na spotkanie z Anną Wendzikowską, połączone z projekcją filmu „American Hustle”. Dziennikarka opowie o filmie oraz rozmowach, jakie przeprowadziła z gwiazdami Hollywood.

PowiązaneTematy

Anna Wendzikowska to polska aktorka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, znana widzom z programu Dzień Dobry TVN czy serialu „M jak miłość”. Zagrała w wielu polskich filmach i serialach, m.in. „Nienasycenie” czy „Show”. W 2007 wystąpiła w teledysku do piosenki „Kill The Pain” zespołu Poise Rite.

Studiowała w Prywatnej Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie, w krakowskim studiu Lart. Rozpoczęła również studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim, jednak zakończyła je już w Londynie, dokąd wyjechała w 2005 roku.

Oprócz spotkania z Anną Wendzikowską, płocczanie będą mogli obejrzeć film, który wybrała dziennikarka „American Hustle”. Imprezę poprowadzi płocki aktor Piotr Bała.„Moja przygoda z Hollywood”, 16 kwietnia o godz. 18, Nove Kino Przedwiośnie. Wstęp 10 zł. PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

Konkurs

Dla naszych czytelników mamy 4 zaproszenia na to spotkanie. Otrzymają je cztery pierwsze osoby, które odpowiedzą poprzez nasz KONTAKT na pytanie: Ile nominacji do Oscara uzyskał film „American Hustle”?
Na Wasze odpowiedzi czekamy do jutra, do godz. 12. Zwycięzców poinformujemy mailowo o sposobie odebrania biletów.

wendzikowskaREKLAMA
Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU