Spotkanie z Anną Wendzikowską [KONKURS – zakończony]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W najbliższą środę Towarzystwo Przyjaciół Płocka zaprasza na spotkanie z Anną Wendzikowską, połączone z projekcją filmu “American Hustle”. Dziennikarka opowie o filmie oraz rozmowach, jakie przeprowadziła z gwiazdami Hollywood.

Anna Wendzikowska to polska aktorka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, znana widzom z programu Dzień Dobry TVN czy serialu “M jak miłość”. Zagrała w wielu polskich filmach i serialach, m.in. “Nienasycenie” czy “Show”. W 2007 wystąpiła w teledysku do piosenki “Kill The Pain” zespołu Poise Rite.

Studiowała w Prywatnej Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie, w krakowskim studiu Lart. Rozpoczęła również studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim, jednak zakończyła je już w Londynie, dokąd wyjechała w 2005 roku.

Oprócz spotkania z Anną Wendzikowską, płocczanie będą mogli obejrzeć film, który wybrała dziennikarka “American Hustle”. Imprezę poprowadzi płocki aktor Piotr Bała.

“Moja przygoda z Hollywood”, 16 kwietnia o godz. 18, Nove Kino Przedwiośnie. Wstęp 10 zł. PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

Konkurs

Dla naszych czytelników mamy 4 zaproszenia na to spotkanie. Otrzymają je cztery pierwsze osoby, które odpowiedzą poprzez nasz KONTAKT na pytanie: Ile nominacji do Oscara uzyskał film “American Hustle”?
Na Wasze odpowiedzi czekamy do jutra, do godz. 12. Zwycięzców poinformujemy mailowo o sposobie odebrania biletów.

wendzikowska

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji