REKLAMA

Śpiewać każdy może!

REKLAMA

PowiązaneTematy

A szczególnie mogą dzieci ;) Właśnie dla nich MDK ma specjalną ofertę – nabór do zespołu wokalnego.

Każde dziecko w wieku od 5 do 10 lat, które lubi śpiewać, chce rozwijać swój talent i zainteresowania muzyczne, przeżyć przygodę artystyczną, może przyjść 28 i 29 sierpnia o godzinie 17 do Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Tumskiej 9a na przesłuchania do zespołu wokalnego.

Zajęcia poprowadzą:  • Eliza Łochowska – nauczyciel muzyki (emisji głosu, śpiewu, gry na instrumentach klawiszowych) i teatru dziecięcego. Jest koncertującą wokalistką, sama komponuje, dba o muzyczny rozwój swoich wychowanków. Eliza Łochowska to nauczyciel z dużym doświadczeniem, prawdziwy przyjaciel dzieci i młodzieży.
  • Ewelina Nowakowska – absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na wydziale instrumentalnym (klasa akordeonu). Laureatka wielu konkursów akordeonowych, półfinalistka III Międzynarodowego Kokursu Muzycznego im. Michałą Spisaka w Dąbrowie Górniczej. W 2009 roku otrzymała stypendium kulturalne Miasta Gdańska Młody Gdańszczanin. Była uczestnikiem warsztatów artystycznych – realizacje intermedialne i muzyka improwizowana, projekt współpracy trzech gdańskich uczelni zainicjowany przez Fundację TNS w ramach Europejskieo Festiwalu Muzyki Improwizowanej i szuki współczesnej. Członek Stowarzyszenia Akordeonisów Polskich. W Młodzieżowym Domu Kultury prowadzi zajęcia nauki gry na akordeonie oraz jest akompaniatorką w teatrach młodzieżowych.

Dla maluchów, które trenują swój wokal z łyżką, udającą mikrofon, może to być okazja do spełnienia marzeń.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU