Rzecznik policji: 26 osób trafiło do izby wytrzeźwień

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

To był spokojny weekend. Cieszy zwłaszcza brak wypadków samochodowych. Zobaczcie, z czym, między innymi, mieli do czynienia policjanci w miniony weekend.

Funkcjonariusze odnotowali 11 kolizji, w tym 10 na terenie powiatu płockiego. Nietrzeźwych kierowców zatrzymano w sumie czterech, w tym jednego, który będąc w stanie upojenia alkoholowego sam zadzwonił pod numer alarmowy.

Zobacz również: Jechał pijany, miał zatrzymane prawo jazdy. A sam zadzwonił po policję

Czterej kierowcy rozstali się też ze swoimi prawami jazdy. Ponieśli konsekwencje przekroczenia prędkości powyżej 50 km/h od dopuszczalnej.

Nie wiadomo, czy to skutek zakrapianych przez niektórych uczestników alkoholem wydarzeń: Lata z radiem i meczu z Arką Gdynia, czy “chłodzenia się” złocistym trunkiem z pianką w nadmiarze, ale faktem jest, że do izby wytrzeźwień trafiło aż 26 osób.

Oprócz tego, na terenie naszego miasta doszło do kilku kradzieży. Skradziono między innymi plecak z odzieżą i dokumentami przy ul. Rybaki, radio samochodowe z auta zaparkowanego przy ul. Jesiennej, portfel klientowi marketu budowlanego przy ul. Popiełuszki. Nieznani sprawcy włamali się do jednego z mieszkań przy ul. Nowy Rynek, skąd ukradli odzież oraz sprzęt elektroniczny i AGD.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji