Ruszyły zapisy na trzeci Półmaraton Dwóch Mostów

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak poinformował ratusz, ruszyły zapisy biegaczy do trzeciej edycji płockiego Półmaratonu Dwóch Mostów. Organizatorzy wyznaczyli limit tysiąca osób.

To już trzecia edycja tej niezwykle popularnej imprezy sportowej. Ubiegłoroczna, druga edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, zarówno płocczan, jak i biegaczy z kraju i zagranicy. Wówczas na listę startową Półmaratonu Dwóch Mostów zapisało się ponad 900 uczestników z dwójką biegaczy z Kenii, Hellen Jepkosgei Kimutai oraz Elishą Kiprotich, na czele.

Zapisy na tegoroczny Półmaraton Dwóch Mostów (który odbędzie się 14 września) już się rozpoczęły. Organizatorzy wyznaczyli limit uczestników – maksymalnie będzie mogło wystartować tysiąc biegaczy. Zapisy odbywają się poprzez stronę internetową pmplock.sts-timing.pl.

Wszystko wskazuje na to, że trasa trzeciego półmaratonu będzie identyczna, jak w latach poprzednich i poprowadzi przez dwa płockie mosty, wałem przeciwpowodziowym na Radziwiu oraz ulicami: Grabówką, Norbertańską i Mostówką. Start i meta ma mieć miejsce na Starym Rynku.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji