REKLAMA

Ruszyła przedsprzedaż biletów na pierwszy mecz Wisły

REKLAMA

Jak informuje Wisła Płock, rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na pierwszy, inauguracyjny mecz z Miedzią Legnica, który odbędzie się w sobotę 27 lipca.

Klub rozpoczął przedsprzedaż na spotkanie Wisły, inaugurujące początek ligi.  Mecz odbędzie się na stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku w sobotę o godzinie 15.45. Przedsprzedaż biletów odbywa się na stoisku klubowym w Galerii Mazovia (od poniedziałku do piątku od godz. 13 do 20 oraz w sobotę od 11 do 15) oraz w sklepiku klubowym na stadionie od wtorku do piątku, w godzinach 8-16.

Dla wszystkich kibiców, którzy zdecydują się na kupno biletu w przedsprzedaży, klub przygotował niespodziankę – plakat, który będzie dodawany do karnetu (ilość plakatów jest jednak ograniczona).Wisła przypomina, że sprzedaż w dniu meczu rozpocznie się na dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem w kasach przy stadionie. Klub tradycyjnie prosi kibiców, aby kupowali bilety w przedsprzedaży, bądź przychodzili na mecz odpowiednio wcześniej, co pozwoli na uniknięcie długich kolejek pod kasami.

Ponadto, w kasach przed meczem każdy kibic będzie mógł kupić jeden bilet, wyjątkiem będzie sytuacja gdy opiekun kupuje bilet dla dziecka. Przypominamy także, że przy zakupie biletu każdy powinien posiadać dokument potwierdzający numer PESEL, dotyczy to także dzieci. Zakup biletu za 1 zł dla dziecka i wejście na stadion możliwe jest jedynie w obecności opiekuna.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU