REKLAMA

Rusza akcja „Zbierz drużynę Wisły Płock”. Do zebrania unikalne puzzle – zdjęcie drużyny Wisły Płock na sezon 2016/17

REKLAMA

Jeśli jesteście Kibicami Wisły Płock i lubicie układać puzzle – zapraszamy do zabawy z Sportbonus. Kibice mali i duzi mogą teraz samodzielnie zebrać i ułożyć plakat swojej drużyny na sezon 2016/2017.

Przy każdym zakupie u Partnerów Sportbonus Uczestnicy Programu otrzymają jeden element z pakietu puzzle, które układają się w zdjęcie zawodników Wisły Płock. Każdy puzzel to również wsparcie dla ukochanego Klubu, do którego trafi część pieniędzy wydanych na codzienne zakupy przez Uczestników Sportbonus.

Od 1 kwietnia (i nie jest to prima aprilis!) za każde zakupy w Sklepach Partnerskich Sportbonus (pełną listę znajdziesz na sportbonus.pl/sklepy) otrzymacie 1 puzzel. Z 15 sztuk możecie ułożyć wyjątkowy plakat Wisły Płock z sezonu 2016/17. Ale to nie wszystko. Na 10 osób, które zbiorą najszybciej komplet puzzli, czekają unikalne nagrody – zdjęcia z drużyną, piłka Ekstraklasy oraz koszulki z autografami zawodników.

Jak zbierać puzzle? Wystarczy:

 • Być uczestnikiem programu Sportbonus (sprawdź jak dołączyć do programu, informacja również poniżej)
 • Robić zakupy w Sklepach Partnerskich – stacjonarnych lub internetowych (zobacz pełną listę na sportbonus.pl/sklepy).
 • Za każdy zakup, otrzymasz 1 puzzel (bez względu na wartość transakcji):
  a) w sklepach stacjonarnych po zarejestrowaniu transakcji
  b) w przypadku punktów internetowych lub rejestracji paragonów/faktur – w sklepiku Wisły Płock w Galerii Mazovia (na podstawie numeru transakcji oraz Kibica).
 • Wystarczy 15 puzzli, aby ułożyć plakat Wisły Płock na sezon 2016/17 formatu A3.

Każdy element opakowany będzie w kopertę. W zabawie będzie można wymieniać się z innymi uczestnikami, więc szansa na uzbieranie kompletu z wizerunkiem płockiej drużyny jest duża. Warto się pospieszyć, aby te wyjątkowe nagrody trafiły właśnie do was!Zachęceni? To ruszajcie na zakupy do Sklepów Partnerskich Sportbonus. Czekamy na wieści o waszych postępach w układaniu puzzli – przesyłajcie swoje zdjęcia na redakcja@petronews.pl lub podzielcie się nimi na naszym facebooku. Będziemy publikować efekty waszych działań. Pamiętajcie, kto pierwszy, ten wygrywa!

Zobaczcie, co o programie Sportbonus mówią sami zawodnicy.

Jak dołączyć do programu?

 • W Sklepach Partnerskich, w których jest tablet Sportbonus. Możesz od razu zarejestrować transakcję, a dopiero potem aktywować konto Sportbonus.
 • Na stronie sportbonus.pl – podaj imię, adres mailowy, na który otrzymasz link aktywacyjny. Aktywuj konto, wybierz klub i indywidualne hasło. Gotowe! Możesz ruszać na zakupy.
 • Wyślij SMS o treści SBO.wislaplock na numer 7136 – koszt 1 zł + VAT. Jednorazowe hasło otrzymasz SMS. Najszybsza forma rejestracji – minimum kosztów i wysiłku!

Więcej informacji na sportbonus.pl/zbierzdruzyne.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU