Jak zarejestrować się w programie Sportbonus?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sportbonus już od października ubiegłego roku funkcjonuje w Płocku. Miłośnicy piłki nożnej i klubu Wisła Płock mogą dzięki niemu wesprzeć swoją drużynę, korzystając z punktów partnerskich. Rozpoczynamy cykl, w którym krok po kroku pokażemy jak zacząć i realizować swój udział w projekcie. No i, oczywiście, jak wspierać Wisłę Płock poza stadionem.

Udział w programie zaczynamy od rejestracji. Możemy to zrobić na dwa sposoby – poprzez stronę internetową oraz poprzez wysłanie SMS. Dzisiaj pokażemy, jak zrobić to w pierwszy sposób.

1. Wchodzimy na stronę sportbonus.pl. Już na głównej stronie znajdziemy przycisk do rejestracji w programie. Klikamy na “Dołącz” lub “Dołącz teraz” w prawym górnym rogu.

rejestracja1

2. W okienko wpisujemy swoje imię oraz adres e-mail i klikamy “Dołącz”. Możemy również bez wpisywania danych zarejestrować się przez portal Facebook (jeśli posiadamy tam konto).

rejestracja2

3. Po przejściu na nową stronę, pojawia się informacja, że na adres e-mail, który podaliśmy w okienku, zostanie przesłany link aktywacyjny.

rejestracja3

4. Kiedy link przyjdzie na nasz adres (przetestowaliśmy, nie zajmuje to dłużej niż parę minut), klikamy w link aktywacyjny. Jeśli link nie dotrze szybko, warto sprawdzić skrzynkę SPAM-u .

rejestracja4

5. Otworzy się w przeglądarce nowa strona, na której podamy swoje hasło. Musi zawierać ono co najmniej 8 znaków, w tym minimum jedną wielką i małą literę oraz cyfrę.

rejestracja5

6. Teraz wybieramy klub, który chcemy wesprzeć naszymi Zwrotkami za zakupy. W naszym przypadku jest to Wisła Płock.

rejestracja6

7. Po kliknięciu na logo Wisły Płock, pojawi się pytanie, czy na pewno wybieramy ten właśnie klub. Odpowiadamy – bez wątpienia “tak na pewno”!

rejestracja7

8. To już koniec rejestracji. Teraz możemy spokojnie pooglądać stronę, na której znajdziemy listę punktów partnerskich, sondy, informację o zgromadzonych punktach czy aktualne promocje partnerów. Możemy też zaprosić w prosty sposób swoich znajomych do korzystania z programu. No i… kupować, zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych.

rejestracja16
Prawda, że to proste? Od tej pory wszystko zależy od Ciebie. Weź losy klubu Wisła Płock w swoje ręce. Zapraszaj znajomych i budujcie potęgę Klubu. Kibicuj! Zyskuj! Decyduj!

rejestracja15

W następnym materiale opiszemy, jak zarejestrować się przez telefon komórkowy.

Jak wesprzeć płocką drużynę i na tym zyskać? Sprawdź Sportbonus!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji