Rozpoczęły się przygotowania do Budmat Drift Show

REKLAMA

Druga edycja Budmat Drift Show odbędzie się 22 i 23 czerwca wokół hali Orlen Arena. I pomimo tego, że do imprezy pozostał jeszcze tydzień, przygotowania już się rozpoczęły.

Organizatorzy Budmat Drift Show chcą, aby wszystko było dopięte na „ostatni guzik”. Właśnie dlatego już w czwartek ekipa techniczna imprezy zaczęła rozstawiać sprzęt oraz trybuny, na których za tydzień zasiądą widzowie zawodów driftingowych.

PowiązaneTematy

Impreza, która w zeszłym roku przyciągnęła tłumy płocczan, odbędzie się w Płocku jako III Runda Driftingowych Mistrzostw Polski. Na zawodach pojawią się najlepsi drifterzy z Polski i zagranicy. Wśród startujących kierowców znajdzie się też Adam Zalewski – najmłodszy drifter w historii tego sportu w Polsce. Kierowca, znany jako RUBIK, ma dopiero 13 lat, a w Płocku zmierzy się na takich samych prawach i zasadach co pozostali pełnoletni kierowcy.

Poza zawodami, fani będą mogli skorzystać z wielu innych atrakcji, m.in.: skoków na bungee, dmuchanych zjeżdżalni czy przejazdów Drift taxi. Imprezę ponownie poprowadzi Marcin Prokop, zaś relację na żywo wprost z miasteczka driftingowego będzie przekazywał słuchaczom DJ Jankes.

Przypominamy też o naszym konkursie, w którym do zgarnięcia są trzy bilety na trybunę. Na zgłoszenia czekamy tylko do najbliższej soboty, 15 czerwca.