REKLAMA

Różal znów zawalczy. Tym razem pojedynek w Londynie

REKLAMA

Wielka radość dla wszystkich fanów nietuzinkowego stylu Marcina Różalskiego. „Płocki barbarzyńca” kolejny raz stoczy pojedynek dla federacji KSW. Tym razem jego walkę zobaczymy w Londynie.

PowiązaneTematy

Marcin Różalski ostatni raz wystąpił podczas gali KSW28, która odbyła się w październiku ubiegłego roku w Szczecinie. Wtedy to stoczył pojedynek z Peterem Grahamem. Walka przebiegała pod dyktando płocczanina, jednak naszego zawodnika w drugiej rundzie dopadła kontuzja, która sprawiła, że pojedynek padł łupem Australijczyka.

Gala KSW32 to historyczna chwila, także dla samej federacji, bowiem londyńską odsłoną Konfrontacja Sztuk Walki wchodzi na kolejny poziom swojej ekspansji. I to właśnie gala, na której zawalczy popularny „Różal” będzie pierwszą z zagranicznych. Obok Marcina, podczas KSW32 zobaczymy na przykład Mariusza Pudzianowskiego. Gala odbędzie się 31 października w The SSE Arena, Wembley w stolicy Wielkiej Brytanii.Póki co, nie wiemy z kim zawalczy Różal. Jesteśmy jednak pewni, że ten pojedynek będzie jak zawsze pełen emocji.REKLAMA
Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU