REKLAMA

Rocky na stadionie w Płocku

REKLAMA

Sportowe Kino Letnie zagości na Stadionie Miejskim w Płocku. Inauguracja odbędzie się 19 lipca legendarnym już filmem „Rocky” z Sylwestrem Stallone.

Założeniem wieczornych pokazów Sportowego Kina Letniego jest spotkanie fanów sportu i kinematografii oraz  rozmowy na temat filmów o tematyce sportowej.

Pierwszego wieczoru, 19 lipca, zobaczymy dwa filmy – wspomniany już „Rocky” oraz „Ucieczka do Zwycięstwa”, w której zagrał między innymi Kazimierz Deyna, czyli historia meczu – oparta na autentycznym zdarzeniu – piłki nożnej drużyny złożonej z jeńców wojennych III Rzeszy, dla których mecz ten okazuje się być swoistym meczem o życie.Organizatorzy zakładają po każdym z tych filmów krótką dyskusję z udziałem ekspertów, reprezentujących sporty walki i piłkę nożną. W trakcie pokazu będzie można poczuć sportowe emocje, oglądając mecz Ultimate Frisbee, o której to drużynie pisaliśmy już kilkakrotnie na łamach PetroNews. Mecz Frisbee rozpocznie się o godzinie 19.30, natomiast seans filmowy o godz. 20.30. Wstęp na imprezę jest wolny, organizatorzy proszą jedynie o zaopatrzenie się w koce, na których będzie można oglądać sportowe filmy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU