REKLAMA

Remont po pożarze domu zakończony. Firma Invest Bud pomogła płocczanom [ZDJĘCIA]

REKLAMA

14 kwietnia przy ul. Zdziarskiego w Płocku wybuchł pożar. Spłonął wówczas częściowo dom małżeństwa płocczan – Grzegorza i Wandy. Po naszym artykule, płocka firma Invest Bud zaoferowała pomoc i właśnie zakończyła remont.

Przypomnijmy, w wyniku pożaru, pani Wanda i pan Grzegorz stracili dom – pożar strawił dach i poddasze budynku. Uszkodzeniu uległa również część mieszkalna, szczególnie łazienka i część kuchni. O pomoc dla nich zaapelował sąsiad, Maciej Kalaszczyński, który zorganizował zbiórkę pieniędzy.

PowiązaneTematy

– Pani Wanda oraz pan Grzegorz zawsze każdemu pomagali. Kto do nich z czymś przyszedł, od razu służyli pomocą. Mimo wieku, starsze małżeństwo jest na emeryturze, pan Grzegorz pomagał sąsiadom nawet w remoncie domu. Nie są to ludzie bogaci, a pilnie potrzebują pomocy – wyjaśniał nam pan Maciek.

Dobrzy ludzie istnieją – płocka firma naprawi seniorom dom po pożarze!Dom płocczan, pomimo prowizorycznego naprawienia dachu, w dalszym ciągu nie nadawał się do zamieszkania, niezbędny był szeroko zakrojony, kosztowny remont. Wówczas, po opublikowaniu przez nas artykułu na ten temat, zgłosiła się firma IVEST BUD, oferując naprawę domu. Oprócz dachu, firma – po obejrzeniu domu – zaproponowała także remont kuchni i łazienki.

Prace budowlane rozpoczęły się 29 kwietnia 2020 roku i obejmowały zdjęcie spalonego stropu, wylanie belek stropowych, montaż nowego stropu z suchej zabudowy, wykonanie tynków wewnętrznych i gładzi, malowanie ścian i sufitów oraz montaż drzwi. W ich realizację zaangażowanych było 5 osób. Jak przekazała nam Monika Przemyłska z firmy Invest Bud, remont jest już zakończony i płocczanie mogą znów mieszkać w swoim domu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU