Recepta na miłość i… zwycięstwo [ZDJĘCIA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dzisiaj w Galerii Mazovia na ręce pani Janiny i pana Stanisława spod Płocka przekazaliśmy walentynkowy prezent, który był nagrodą w naszym wspólnym konkursie na najpiękniejsze wyznanie miłosne. 

Galeria Mazovia ufundowała zwycięzcom nagrodę pieniężną w kwocie 400 zł, pamiątkowy voucher oraz komplet pięknych filiżanek. Para, która specjalnie przyjechała dzisiaj do Płocka, nie kryła wzruszenia i tremy przed wejściem na scenę.

Nagrodę wręczyliśmy osobiście. A przy okazji udało nam się chwilę z parą porozmawiać. Nasza zwyciężczyni jest z mężem już od 41 lat. Pani Janina jest emerytowaną urzędniczką, a pan Stanisław nauczycielem, obecnie na rencie. Mieszkają w małej miejscowości pod Płockiem. Mają dwójkę dzieci i czworo wnucząt. Wiodą spokojny tryb życia. Lubią oglądać razem programy telewizyjne, rozwiązywać krzyżówki, no i czytają dużo prasy. W ten sposób dowiedzieli się o naszym redakcyjnym konkursie – z papierowego wydania gazety PetroNews.

Zapytaliśmy, jaka jest ich recepta na miłość? – Nie codziennie mówimy sobie, że się kochamy – wyznała nam pani Janina. – Ale szanujemy się i bardzo dbam o męża, on o mnie też. Jednak najważniejsze chyba jest to, żeby umieć iść na kompromisy i dużo ze sobą rozmawiać jak pojawiają się kłopoty. Bywa, że po tylu latach jesteśmy zazdrośni o siebie – uśmiecha się, ciepło patrząc na męża. – Żona do dziś nie chce mnie samego wysłać do sanatorium – uzupełnia pan Stanisław. Widać, że para doskonale się rozumie. Nagrodę pieniężną chcą przeznaczyć na zakup srebrnych kolczyków dla laureatki. – A mężowi zrobię jakąś niespodziankę – śmieje się nasza zwyciężczyni.

Gratulujemy wygranej jeszcze raz i, oczywiście, zapraszamy wszystkich czytelników do udziału w naszych konkursach. Jak sami widzicie, naprawdę warto :)

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji