#RazemDoEkstraklasy – przyłącz się do akcji!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już jutro piłkarze nożni Wisły Płock przystąpią do najważniejszej od kilku sezonów rundy. Były przygotowania, treningi – fizyczne i mentalne. Klub zrobił co mógł, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik przed historycznym bojem. Swoje muszą dołożyć też kibice – wspierajmy nasz klub. Wszyscy. Ponad podziałami. Razem! 

Przerwę zimową “Nafciarze” spędzili na fotelu lidera. Nie mogą rozsiadać się tam jednak zbyt wygodnie, bo za ich plecami czają się Arka Gdynia, Zawisza Bydgoszcz czy Zagłębie Sosnowiec. To nie będzie zwykła walka. Ekstraklasę trzeba będzie wydrzeć siłą. Żaden zespół się przed nami nie położy – tu wszyscy walczą o życie.

Wielu płocczan, w tym oczywiście kibiców, musiało opuścić nasze miasto. Wyjechali na studia, a często także za pracą. Wiem jednak doskonale, że wielu z nich cały czas interesuje tym, co się dzieje w Płocku i przy Łukasiewicza 34. W końcu to NASZE miasto i NASZ klub. Należy do wszystkich i wszyscy możemy być dumni z wyników osiąganych przez NASZYCH piłkarzy. Oni robią naprawdę wiele – wystarczy spojrzeć na tabelę. Wszyscy jednak zgodnie powtarzają, jak ważne jest dla nich wsparcie trybun. – Zróbmy wszystko jako lokalna społeczność, aby wspierać ten klub – apelował Marcin Kaczmarek, trener Wiślaków.

Przed nami 14 spotkań, z czego 7  odbędzie się na stadionie im. Kazimierza Górskiego. Trybuny nie grają, ale zawodnicy na każdej szerokości geograficznie zgodnie podkreślają, że przy pełnych gra się lepiej. Doping zawsze niesie w trudnych momentach, a tych z pewnością nie zabraknie. Pokażmy więc, że nam zależy! Pokażmy, że Wisła Płock ma kibiców!

Na 24 godziny przed meczem inicjujemy akcję #RazemDoEkstraklasy. O co chodzi? Przyślijcie na adres michal@petronews.pl lub za pośrednictwem naszego fanpage’a zdjęcie z kartką z napisem #RazemDoEkstraklasy. Nieważne, czy jesteście sami, z partnerem, a może dzieckiem czy całą rodziną. Nieważne, czy jesteście na stadionie, na spacerze z psem, w szkole albo pracy. W końcu nieważne, czy jesteście na norweskich fiordach czy w samym sercu Londynu. Ważne jest, że wspieracie “Nafciarzy”! W Internecie i co najważniejsze – na stadionie przy Łukasiewicza 34.

Najciekawsze zdjęcia z pewnością nagrodzimy ;)

Razem Do Ekstraklasy

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji