Przepraszam, czy tu biją? – szopka noworoczna wkrótce

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Co ma wspólnego kucharz z prowadzącym rodzinny teleturniej? Jaki sposób ma reklama na niezbyt przyjemne zapachy? Kto chce mieć dziecko, a kto nie bardzo? Dowiecie się tego z fabuły najnowszej Szopki Noworocznej, która tradycyjnie zagości na scenie płockiego teatru. Śmiechu na pewno nie zabraknie.

Tradycją płocką już się stało, że na początku roku organizowana jest Szopka Noworoczna pod honorowym patronatem Elżbiety Gapińskiej, Posłanki na Sejm RP. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja “Portal Fm – Pomagamy Dzieciom”, współorganizatorami Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w Płocku oraz Stowarzyszenie Teatr Per Se, a aktorami politycy, dziennikarze, biznesmeni, dyrektorzy i prezesi płockich firm, a także osoby prywatne.

Tegoroczna szopka odbędzie się 21 lutego o godz. 19, oczywiście w płockim teatrze. Cegiełki (w cenie 50 zł), które są jednocześnie biletami wstępu, można już kupić w kasie teatru. Dochód ze sprzedaży zostanie w całości przeznaczony na pomoc dwóm rodzinom: Justyny i Wiktorii, które są podopiecznymi fundacji.

Aktorzy są już po rozdaniu ról i pierwszej próbie. Jak sami widzicie, trudno było im opanować śmiech w trakcie czytania tekstów… Z czego tak się śmieją? Zobaczycie już za dwa tygodnie. Zapraszamy, PetroNews również bierze udział w przedstawieniu :)

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji