REKLAMA

Przełożyli mecz specjalnie dla kibiców

REKLAMA

Zgodnie z planem odmrażania gospodarki, od 29 maja kibice będą mogli wrócić na rozgrywki w zamkniętych obiektach sportowych. Z tego powodu SPR Wisła Płock zdecydowała się przełożyć termin meczu Nafciarzy ze Stalą Mielec.

Kibice sportów na świeżym powietrzu, w tym piłki nożnej, na obiekty sportowe mogą wrócić już 15 maja, przy założeniu 25-procentowego obłożenia. Ci, którzy kibicują sportom realizowanym w budynkach zamkniętych, muszą poczekać kolejne dwa tygodnie, do 29 maja.

Ponieważ jednak sport bez kibiców jest po prostu smutny, SPR Wisła Płock postanowiła sprawić, by mecz PGNiG Superliga z SPR Stal Mielec odbył się z udziałem kibiców.– Podjęliśmy działania, w efekcie których udało się przełożyć termin meczu, aby mógł odbyć się z udziałem kibiców. Zamiast 28 maja (piątek), spotkanie odbędzie się 29 maja o godzinie 16.00. Bądźcie z nami w ORLEN Arenie – zachęca SPR Wisła Płock.

Jednocześnie klub przypomina, że udział publiczności będzie możliwy zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego – od 29 maja maksymalne obłożenie imprezy sportowej wynosi do 50 proc. z widownią.

Fot. SPR Wisła Płock

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU