REKLAMA

Przegląd anglojęzycznych talentów w MDK-u [ZDJĘCIA]

REKLAMA

W sobotę, 21 marca, w Młodzieżowym Domu Kultury odbył się festiwal piosenki angielskiej „The Ptak”. Do MDK-u zjechali młodzi artyści z całego województwa mazowieckiego, wyłonieni na podstawie nagrań, które młodzi muzycy z Mazowsza nadsyłali do domu kultury.

– Jaka fajna impreza – taka opinia nasuwała się po opuszczeniu w sobotnie popołudnie płockiego MDK-u. Festiwal piosenki anglojęzycznej – bo tak powinno określać się The Ptaka-a – był pewnie podobny do setek innych tego typu festiwali organizowanych w całej Polsce. Naszym zdaniem jednak, w tego typu imprezach nie chodzi o to, aby być traktowanym scenicznymi fajerwerkami czy super ekwilibrystycznymi umiejętnościami, znajdujących się na scenie muzyków, a o normalność. Dla większości z sobotnich wykonawców występ na scenie MDK-u był pierwszym, bądź jednym z pierwszych w życiu, w którym mieli szansę zaprezentować swój talent muzyczny. I każdy z uczestników zaprezentował się najlepiej jak potrafił.
W gimnazjalnej kategorii wiekowej, najlepsza okazała się Weronika Trojanowska, zaś wśród uczestników ponadgimnazjalnych, najlepiej zaśpiewała Inga Marukyan, która prezentując swoją interpretację zmysłowej Beyonce, kupiła serca jury.
Podsumowując – impreza była fajna, bowiem młodzi artyści byli fajnymi ludźmi. – Jesteśmy tu dla zabawy – mówili jedni, zaś inni twierdzili, że byli tam po wynik, jednak najważniejsza jest atmosfera i wysokie morale w ich zespole. Czekamy teraz na przegląd talentów w języku polskim, bo… to ważne, żeby nasz piękny język rozbrzmiewał w wykonaniu młodego pokolenia.Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU