REKLAMA

Poznaj pana Greya. Ruszyła przedsprzedaż biletów

REKLAMA

Jak podaje NoveKino Przedwiośnie, ruszyła przedsprzedaż biletów na jeden z najbardziej oczekiwanych filmów ostatnich lat. Premiera „50 twarzy Greya”, bo o tym obrazie mowa, w kinach już 13 lutego.

Osią fabuły filmu jest wywiad, który z milionerem i przedsiębiorcą Christianem Grayem (w tej roli Jamie Dornan), przeprowadza Anastasia Steele (Dakota Johnson). Dziewczyna to młoda studentka literatury, która zafascynowana jest inteligentnym i przystojnym mężczyzną. Milioner robi na niej niesamowite wrażenie, jednak gdy ich spotkanie dobiega końca, stara się o nim zapomnieć.

Niespodziewanie Grey zjawia się jednak w sklepie, w którym dorywczo pracuje Anastasia i prosi o kolejne spotkanie. Studentka zgadza się – tym samym wkracza w niebezpieczny świat pożądania, erotyki i głęboko skrywanych pragnień.Melodramat Sama Taylora-Johnsona to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji roku. Film obejrzeć będzie można m.in. w NovymKinie Przedwiośnie, które rozpoczęło przedsprzedaż biletów na „50 twarzy Greya”. Hit będzie można zobaczyć m.in. w Walentynki. Seanse odbędą się od 13 lutego (piątek) do 19 lutego (czwartek) w godzinach: 10.15, 12.45, 15.15, 18, 20.45.

Kino zaprasza do zakupu biletów w kasach. Na film nie są prowadzone bowiem rezerwacje oraz sprzedaż przez Internet.

Film dostępny jest w wersji z polskimi napisami w formacie 2D.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU