REKLAMA

Powstał album fotograficzny „Płock Łukasiewicza”. Podczas premiery można pomóc ciężko choremu nastolatkowi

REKLAMA

Z okazji Roku Ignacego Łukasiewicza, odbędzie się premiera albumu fotograficznego „Płock Łukasiewicza”. Będzie to okazja, aby wesprzeć zbiórkę pieniędzy na leczenie 15-letniego Alana, ucznia Szkoły Podstawowej nr 3.

Rok Ignacego Łukasiewicza w Płocku to doskonały moment, żeby lepiej przyjrzeć się związkom wybitnego naukowca z miastem. Płoccy fotografowie Jan Waćkowski i Tomasz Miecznik przygotowali z tej okazji album historycznych oraz nowych zdjęć miejsc związanych z wynalazcą lampy naftowej.

PowiązaneTematy

Premierze albumu fotograficznego „Płock Łukasiewicza” będzie towarzyszyć akcja charytatywna. Organizatorzy zbierają fundusze na leczenie 15-letniego Alana, ucznia Szkoły Podstawowej nr 3 w Płocku. Nastolatek ma guza mózgu, przeszedł operację i wymaga intensywnej rehabilitacji.Dla uczestników wydarzenia organizatorzy przygotowali 300 egzemplarzy albumów. Spotkanie odbędzie się 20 maja o godzinie 18.30 w budynku SP nr 3 przy ul. Królowej Jadwigi 4 w Płocku.

Partnerami projektu są: Samorząd Województwa Mazowieckiego, Starostwo Powiatowe w Płocku i Rada Mieszkańców Osiedla Łukasiewicza.REKLAMA
Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU