Power of Trinity zagra w Płocku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W sobotę, 22 listopada, w pubie Rock 69 zagra legendarny zespół Power of Trinity. Koncert będzie gratką dla fanów wymykającego się z muzycznych ram, zespołu. 

Power Of Trinity to zespół, który w świadomości fanów muzyki alternatywnej, rockowej czy reggae zapisał się wielkimi literami. Teraz mieszkańcy Koluszek powracają z nowym albumem. Na początku września przedstawiono nową płytę pod tytułem “Legorock”. Produkcja cieszy się dużym poważaniem wśród fanów i krytyków, co spowodowało, że zespół wyruszył w największą w swojej dotychczasowej działalności trasę klubową. Tylko jesienią zespół zagra w ponad 25 miastach, prezentując takie przeboje jak: “Chodź ze mną”, “Wagonowa Love” czy “Kto’a”, jak i utwory z najnowszej płyty.

Drugi album Power of Trinity, “Loccomotiv”, stał się jedną z najbardziej popularnych polskich rockowych płyt 2011 roku. Singiel “Chodź ze mną” podbił playlisty wielu stacji radiowych, a liczba jego odtworzeń w serwisie You Tube przekroczyła 3 miliony. Album uzyskał wiele nagród.  W 2012 roku, zespół zdobył prestiżowe Grand Prix Orange Warsaw Festiwal oraz nagrodę publiczności festiwalu w Jarocinie. Zespół zagrał także z Red Hot Chili Peppers, Kasabian, Lauren Hill, Prodigy, Linkin Park i PIL. Natomiast w ubiegłym sezonie odbyły się wspólne występy z brytyjskim Skindred i bośniacką grupą Dubioza Kollectiv.

22 listopada zobaczymy wykonawców w Rock 69 o godzinie 20.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji