Śmieszna niedziela. Do wygrania bilety na kabaret [ZAKOŃCZONY]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Najbliższa niedziela może być dla płocczan – w odróżnieniu od ostatniej – pełna śmiechu. W Płocku wystąpi lubelskie trio kabaretowe – kabaret Smile. Dla naszych czytelników mamy bilety na to wydarzenie.

Kabaret “Smile” tworzy trzech kabareciarzy: Andrzej Mierzejewski (aka Duffy), Michał Kincel (Kino) i Paweł Szwajger (Szfagier). Ten lubiński kabaret powstał w 2003 roku i od chwili utworzenia podbija serca widzów. “Smile” w swoich skeczach nawiązuje do obecnej popkultury. W repertuarze nie zabraknie więc wystąpień, wytykających groteskowość codzienności i wyśmiewania sytuacji na pierwszy rzut oka mało śmiesznych.

Pośmiać będziemy mogli się w niedzielę, 23 listopada, o godzinie 18, w Novym Kinie “Przedwiośnie”. Bilety do nabycia w kasie kina “Przedwiośnie” lub poprzez serwisy kupbilecik.pl oraz biletynakabarety.pl.

Konkurs

Dla naszych czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania są trzy podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Co zrobić, aby je otrzymać?

W komentarzu do artykułu (po prawej stronie, biała literka “f” na niebieskim tle) należy wpisać dowcip, który niezmiennie Was rozśmiesza. Wygrają trzy osoby, których dowcip zdobędzie najwięcej polubień.

Konkurs trwa do 20 listopada, do północy.

———————————————–
Konkurs jest już zakończony – dziękujemy za udział, poczucie humoru i aktywność, a zwycięzcom życzymy świetnej zabawy w trakcie występu :)

Bilety zdobyły panie: Pamela, Katarzyna i Aneta. Gratulujemy

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji